Ana Sayfa Mobil YouTube Video İzleme Sürelerini Görme Günlük ve Haftalık Rapor

YouTube Video İzleme Sürelerini Görme Günlük ve Haftalık Rapor

29
0

Merhabalar, bu yazımızda YouTube video izleme sürelerini görme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Eğer siz de YouTube’da çok fazla video izleyen biriyseniz ve ne kadar süre boyunca video izlediğinizi günlük ve haftalık olarak görmek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı kısaca göstereceği.

Böylece değerli vaktinizin tamamını video izleyerek harcamaktan kurtulabilir ve video izleme sürelerini kontrol altına almak için birkaç seçeneği etkin hale getirebilirsiniz.

Öncelikle YouTube uygulamasını çalıştırın ve aşağıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen profil simgesine basın.

2019 09 20 15 36 09 1

Açılan menüden aşağıdaki resimde 2 numaralı ok ile gösterilen İzleme süresi seçeneğine dokunun.

2019 09 20 15 36 28 1 3

Sonrasında karşınıza gelen ekranda video izleme istatistikleri gösterilecek. Burada bugün, dün, son 7 gün ve günlük ortalama verileri yer almaktadır. Fakat burada gösterilen 0 dakika bilgisine şaşırmayın. Çünkü ben telefon yerine bilgisayarımda YouTube videolarını izliyorum.

2019 09 20 15 36 48 5

Ekranın alt tarafında YouTube’da geçirdiğiniz zamanı yönetmek için iki seçenek sunuluyor.

Video izlemeye ara vermeyi hatırlat seçeneğini açık hale getirirseniz, belirli sürelerle size uyarı verecek ve ara vermeniz gerektiğini hatırlatacak.

Sonraki videoyu otomatik oynat seçeneğini kapalı hale getirmeniz, daha iyi olacaktır. Çünkü bir sonraki video kendiliğinden açıldığı zaman şunu da izleyeyim sonra kapatayım diye diye saatlerce video izlenebiliyor.

Önceki İçerikInstagram Şifremi Unuttum Telefon SMS E-Posta İle Kurtarma Sıfırlama
Sonraki İçerikOyuncu Bilgisayarında Olması Gereken Programlar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz