Ana Sayfa Mobil YouTube Video İzleme Sürelerini Görme Günlük ve Haftalık Rapor

YouTube Video İzleme Sürelerini Görme Günlük ve Haftalık Rapor

17
0

Merhabalar, bu yazımızda YouTube video izleme sürelerini görme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Eğer siz de YouTube’da çok fazla video izleyen biriyseniz ve ne kadar süre boyunca video izlediğinizi günlük ve haftalık olarak görmek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı kısaca göstereceği.

Böylece değerli vaktinizin tamamını video izleyerek harcamaktan kurtulabilir ve video izleme sürelerini kontrol altına almak için birkaç seçeneği etkin hale getirebilirsiniz.

Öncelikle YouTube uygulamasını çalıştırın ve aşağıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen profil simgesine basın.

Açılan menüden aşağıdaki resimde 2 numaralı ok ile gösterilen İzleme süresi seçeneğine dokunun.

Sonrasında karşınıza gelen ekranda video izleme istatistikleri gösterilecek. Burada bugün, dün, son 7 gün ve günlük ortalama verileri yer almaktadır. Fakat burada gösterilen 0 dakika bilgisine şaşırmayın. Çünkü ben telefon yerine bilgisayarımda YouTube videolarını izliyorum.

Ekranın alt tarafında YouTube’da geçirdiğiniz zamanı yönetmek için iki seçenek sunuluyor.

Video izlemeye ara vermeyi hatırlat seçeneğini açık hale getirirseniz, belirli sürelerle size uyarı verecek ve ara vermeniz gerektiğini hatırlatacak.

Sonraki videoyu otomatik oynat seçeneğini kapalı hale getirmeniz, daha iyi olacaktır. Çünkü bir sonraki video kendiliğinden açıldığı zaman şunu da izleyeyim sonra kapatayım diye diye saatlerce video izlenebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz