Ana Sayfa Teknoloji İnternet Youtube Yorumları Gizleme Önerileri Silme Sıradaki Özelliği Kapatma

Youtube Yorumları Gizleme Önerileri Silme Sıradaki Özelliği Kapatma

121
0

YouTube dünyanın en çok izlenen ve en popüler video izleme sitesidir.

Normalde YouTube’daki bir videoyu açıp tam ekran yerine küçük pencerede izlerken, hemen sağ tarafta sıradaki videolar ve videonun herhangi bir yerinde önerilen videolar liste halinde sıralanır. Ayrıca videonun alt tarafında bu video için ziyaretçilerin yaptığı yorumlar liste halinde gösterilir.

Genel olarak YouTube ziyaretçileri ve müdavimleri bu sayfa düzeninden memnun. Fakat bazıları video izlerken dikkatini dağıtabilen önerilen videoları görmek istemez. Bazıları da ekranın sağında gözüken sıradaki videolardan rahatsız olur. Yine bazı ebeveynler Youtube videolarına yapılan yorumların çocuklar için sakıncalı olacağını düşündüğünden dolayı bu yorumları gizlemeyi yani kapatmayı isteyebilir.

Youtube Yorum Gizleme Önerileri Kapatma

Tüm bunların hepsini birden veya dilediğiniz birini yapmak aslında çok kolay. Google Chrome tarayıcısı için üretilen DF Tube adlı ücretsiz bir eklentiyle bu işi kolayca halledebilirsiniz.

DF Tube uzantısı size herhangi bir web sayfasının seçtiğiniz kısımlarını gizleme imkanı sunar. Bunlar arasında yorum kısmı olabilir, önerilenler kısmı olabilir, otomatik oynatma olabilir, abone olunanlar olabilir ve daha pek çok sayfa unsuru olabilir.

Hemen İndirmek İçin Tıklayınız: DF Tube (Ücretsiz)

Alternatif Chrome Eklentileri

Aynı işi yapan bazı kaliteli alternatifler de mevcut. Dilerseniz onları da deneyerek hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa onu kullanabilirsiniz.

  1. Minimalist YouTube
  2. Riv.yt
  3. ViewPure.
  4. Magic Actions
  5. Watchkin
Önceki İçerikAndroid Konuşmayı Yazıya Çevirme Programları
Sonraki İçerikYouTube İçindekiler Oluşturma Eklentisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz