Ana Sayfa Mobil Yüz Yaşlandırma Nasıl ve Nereden Yapılıyor? Android iPhone

Yüz Yaşlandırma Nasıl ve Nereden Yapılıyor? Android iPhone

35
0

Geçtiğimiz günlerde ünlülerin başlattığı yüz yaşlandırma akımı hız kesmeden ve büyüyerek devam ediyor.

Siz de bu akıma katılarak yüzünüzü yaşlandırıp, yaşlandığınız zaman nasıl görüneceğinizi yani neye benzeyeceğinizi öğrenmek isterseniz, bu yazıda bunu nasıl yapacağınızı kısaca anlatıyoruz.

Öncelikle Instagram, Facebook, Twitter, Snapchat ve YouTube gibi sosyal medya platformlarının yüz yaşlandırma özelliği olmadığını söyleyelim.

Akıllı telefonlarda gömülü olarak gelen varsayılan fotoğraf görüntüleyici ve düzenleyicilerin de maalesef yaşlandırma efekti bulunmuyor.

Dolayısıyla bu iş için ayrı bir uygulama yüklemek zorundasınız.

AgingBooth: Android ve iPhone için en iyi yüz yaşlandırma uygulaması


Sadece fotoğraftaki yüzleri yaşlandırmak için özel olarak üretilen AginBooth aynı zamanda bu işi layıkıyla yapan en kaliteli uygulamadır.

AgingBooth İndir (Android)

AgingBooth İndir (iOS)

AgingBooth İle Yüz Yaşlandırmak Resimli Anlatım


Uygulamayı çalıştırınca ana ekranda görünecek olan START butonuna basın. Üstteki resmin sol tarafındaki bölümünde bu butonu görebilirsiniz.

Açılan ekranda Camera veya Choose seçeneği görünecek. Camera seçeneğini seçip kameradan yeni bir resim çekerek uygulamaya ekleyebilir yada Choose seçeneğini seçerek Galeri’den kendi resminizi yada arkadaşın fotoğrafını seçebilirsiniz.

Seçtikten sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi iki yuvarlak göz şeklinde beyaz daire göreceksiniz. Bunları parmakla dokunup sürükleyerek fotoğraftaki gözlerin tam üzerine oturtun.

Ardından alt taraftaki ağız şeklinde ve ortasında kesikli çizgiler bulunan şekli parmakla sürükleyip resimdeki ağzın tam üzerine oturtacak şekilde yerleştirin. Tıpkı aşağıdaki resimde olduğu gibi yapın.

Ardından alt taraftaki Ready 2 Go yazan butona tıklayarak işlemi başlatın.

Ve işte sonuç…

Önceki İçerikYouTube Premium Paketleri Ücreti ve Avantajları, Nasıl Üye Olunur?
Sonraki İçerikZte MF910V Modem Şifresi Nasıl Öğrenilir? Nerede Yazıyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz