Ana Sayfa Programlar Zamanı Doğru Kullanma Programı Bilgisayarda Kaç Saat Çalıştığını Takip Etme

Zamanı Doğru Kullanma Programı Bilgisayarda Kaç Saat Çalıştığını Takip Etme

590
0

Track Your Time ile zamanı en doğru şekilde kullanabilir ve yapmanız gereken işlere yoğunlaşarak işinizde ve projelerde başarınızı artırabilirsiniz.

Track Your Time ile çeşitli profiller oluşturup iş akışını takip edebilir ve bilgisayar başındayken zamanı nasıl değerlendirdiğinizi görebilirsiniz.

Veri kullanımını istatistiksel bir panelde gösterir ve Settings (ayarlar) ekranına gelerek önünüzdeki iş saatlerinizi planlayabilirsiniz.

Programı yüklediğiniz zaman masaüstüne simgesi yerleşmez. Sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak programın penceresini açabilirsiniz.

Apllication sekmesine tıklayarak oluşturduğunuz farklı profillere ulaşabilir ve bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Statistic penceresinde ise bilgisayarda her bir programı kaç saat kullandığınız yani ne kadar süre vakit ayırdığınızı görebilirsiniz. Bu süre hem saat-dakika-saniye olarak, hem de yüzdelik dilim olarak gösterilmektedir.

Settings penceresinde ise programın ayarlarını yapabilir ve sunduğu seçenekleri kendi ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz.

Schedule penceresinde bu programın hangi zaman dilimlerinde çalışacağını ve ölçüm yapacağını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli yeni kayıtlar ekleyebilir veya önceki oluşturduğunuz kayıtları silebilirsiniz.

Track Your Time İndirmek İçin Tıklayınız.

Önceki İçerikWindows 10’da iki tane görev çubuğu kullanma
Sonraki İçerikToplu Resim Boyutlandırma, Filigran Ekleme, Format Dönüştürme, Kesme, Kırpma ve Döndürme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz