Ana Sayfa Mobil Android Zamanlanmış SMS Mesajı Nasıl Gönderilir? Android Telefonlar İçin

Zamanlanmış SMS Mesajı Nasıl Gönderilir? Android Telefonlar İçin

24
0

Merhabalar, bu yazımızda Android’li telefonlarda zamanlanmış sms mesajı nasıl gönderilir sorusuna cevaben sizlere yardımcı olacağız. Bu iş için ücretsiz bir uygulamadan faydalanacağız. Kullanacağımız uygulamanın ismi Do It Later ve isminden de anlayacağınız üzre tamamen zamanlanmış mesaj göndermek için dizayn edilmiş.

Bu uygulama sayesinde zamanlanan bir mesajı yalnızca sms olarak göndermekle yetinmeyecek, dilerseniz e-posta yada Twitter üzerinden de yollayabileceksiniz.

Do It Later – Text Message Automation Yükle (Android İçin)

Öncelikle yukarıdaki butona basarak Android mağazasından Do It Later adlı uygulamayı telefona yükleyin ve ardından çalıştırın.

Ardından alıcı kısmına mesajın gideceği kişileri girin. Sonrasında zamanlama ayarını yapın. Bunun için 30 dakika yada yarın seçeneğini seçebilirsiniz.

Dilerseniz Range Option (menzil) seçeneğini seçerek mesajın belirli bir aralıkta örneğin saat 1 ile 5 arasında gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tam olarak hangi saat ve dakikada gönderileceği ise tamamen şansa kalmış.

Programın çift sim kart kullananlar için desteği de bulunuyor. Örneğin hangi sim kartının mesajı göndereceğini seçebilirsiniz.

Eğer mesaj başarıyla gönderilmiş ise Gönderildi (Your message sent succesfully) yada Teslim Edildi biçiminde bir rapor görürsünüz.

Do It Later programı tümüyle bedava fakat içerisinde bazı rahatsız etmeyen ufak reklamlar gösteriliyor. O kadar da olacak diyoruz. Fakat reklamları görmek istemiyorum ve bazı ekstra özelliklerden de faydalanmak istiyorum diyorsanız, sadece 3 dolar gibi bir rakama pro versiyonu alabiliyorsunuz.

Önceki İçerikPlesk Onyx Apache Sürümü Nasıl Öğrenilir? Nerede Yazıyor? Görme
Sonraki İçerikInstagram Takipçi Hilesi Siteleri 2019 Takipçi Arttırma Siteleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz