Ana Sayfa Programlar Zemana AntiMalware 2018 Türkçe En İyi Antivirüs Programı

Zemana AntiMalware 2018 Türkçe En İyi Antivirüs Programı

767
0

Piyasada pek çok ücretli antivirüs programı bulunuyor. Mesela Kaspersky, BitDefender, Avast, Quick Heal ve benzeri programlar hakkında çok şey duymuş olabilirsiniz. Fakat bunlar arasında öyle biri var ki, bugüne kadar hak ettiği değeri bir türlü göremedi. Her ne kadar ülkemizde çok bilinmese de, Zemana AntiMalware günümüzün en güçlü birkaç antivirüs programından birisi hatta çoğu otoriteye göre de birincisidir.

Zemana AntiMalware diğer ücretli rakiplerinden çok daha hızlı çalışır ve fiyatı da çok daha ucuzdur. Yani fiyat performans oranı olarak oldukça caziptir. Örneğin Bitdefender programının bulamadığı bazı tarayıcı virüslerini anında bulup silmeyi başardı. Aslında normalde antivirüs programları tarayıcı virüslerini ve reklam virüslerini tespit edemez. Fakat Zemana AntiMalware komple bir koruma sunar.

Başlıca özellikleri:

  • Gelişmiş tarama seçenekleri.
  • Dosyaları şifreleyip kullanılmaz hale getiren Ransomware virüslerine karşı koruma.
  • Tarayıcıyı temizleyerek her türlü ana sayfa virüsü, arama motoru virüsü ve diğer reklam virüslerini engelleme.
  • Gerçek zamanlı koruma. Örneğin bilgisayara takılan USB flash belleklerden gelebilecek virüsleri bile tespit edip temizler.

Zemana AntiMalware review

Programı açtığınızda üstteki ana penceresi açılır. Scan (Tara) butonuna tıklayarak bilgisayarı taramaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir virüs bulunursa, pencere rengi aşağıdaki gibi kırmızıya döner.

Zemana AntiMalware review

Bulunan tüm zararlı şeyleri karantinaya alabilir yada tamamen silmeyi seçebilirsiniz.

Zemana AntiMalware 2018 Türkçe İndir

Alternatif indirme linki.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz