ZenMate İndir Türkçe Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programı

ZenMate

ZenMate sayesinde hem ülkemizde girişi mahkemeler tarafından engellenen tüm yasaklı sitelere özgürce girebilir hem de kimliğiniz belli olmadan internette gizli bir şekilde dolaşabilirsiniz.

ZenMate programının burada paylaştığım masaüstü yazılımının yanı sıra, Chrome eklentisi ve Firefox eklentisi de mevcuttur. Ben son 4 yıldır Chrome eklentisini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Bence en iyisi açık ara ZenMate.

ZenMate programını herkes kolayca kullanabilir. Programı kurduktan sonra e-posta adresiniz ile ücretsiz olarak kaydolun. Ardından sadece Off yazan butonu On yaparak DNS değiştirip internette istediğiniz her siteye anonim olarak girebilirsiniz.

Genellikle VPN programları normal internete göre biraz yavaş olur. Ama bu sorunu en az yaşayacağınız program ZenMate. Zaten hız çok yavaşlarsa, hemen seçenekler arasındaki başka bir ülkeyi seçerek yeniden hızlandırabilirsiniz.

ZenMate programı aktifken veri alışverişini şifrelediği için kişisel bilgileriniz güvenli hale gelir ve kimse ağa sızarak verilerinizi çalamaz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 3.5 MB
ZenMate İndir
ZenMate Alternatif İndirme Linki

ZenMate programının antivirüs testi raporu: tertemiz.

ZenMate Ekran Görüntüleri

ZenMate 3

ZenMate


Yayımlandı

kategorisi