Zip Dosyasını Exe Yapmak İçin Ücretsiz En İyi Program

Sponsorlu Bağlantılar

ZIP bir arşiv dosyasıdır ve dosyaların boyutunun küçültülüp sıkıştırılarak bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Bu dosyalar genellikle birbiriyle alakalı dosyalardır.

EXE ise çift tıklayınca bilgisayarda çalıştırdığımız program dosyalarıdır.

Zip’li bir dosyayı EXE’ye Çevirmek (Dönüştürmek) sandığınız kadar zor bir işlem değil. Üstelik ZIP 2 Secure EXE programı sayesinde bu işi kolayca ve tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Dilerseniz EXE dosyasına şifre koyarak koruyabilirsiniz. Ayrıca EXE dosyasına yeni bir ikon (simge) atayabilirsiniz. İsterseniz Komut Satırı yardımıyla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle programın yukarıda verilen resminde 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim yerden ZIP dosyasını seçin. Ardından 2 numaralı yerden oluşturulacak EXE dosyasının kaydedileceği klasörü seçin. Daha sonra 3 numaralı yerden EXE dosyası için bir şifre oluşturabilir ve şifreyi bilmeyenlerin çalıştırmasını engelleyebilirsiniz. Akabinde 4 numaralı Browse butonuna tıklayarak EXE dosyası için güzel bir ikon (simge) seçebilirsiniz. Son olarak 5 numaralı Create butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Hepsi bu kadar kolay işte.

  • Boyut: 743 KB
  • Lisans: Ücretsiz

ZIP 2 Secure EXE İndir

Alternatif indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap