Ana Sayfa TV ve Diziler 2019’un En Komik Filmleri

2019’un En Komik Filmleri

40
0

Şehir hayatının stresinden kurtulmak için komedi filmleri ilaç gibi geliyor.

İş güç, çoluk çocuk, alışveriş ve geçim sıkıntısı derken çoğumuz gülmeyi unutur hale geldik. Bundan dolayı bu yazımızda 2019 yılında vizyona giren en komik filmlerin bir listesini paylaşıyoruz.

Aykut Enişte

Artık evlenip çoluk çocuğa karışmak isteyen nihayet Nurhan ile birlikte bu hayalini gerçeğe dönüştürmek üzeredir. Fakat dükkanı soyulan Aykut düğün arifesinde beş parasız kalır. Böylece Aykut’un hayatı kökten değişir. Çünkü dükkana bakmak için gelen sigortacı Gülşah Aykut’an ufak bir iyilik ister ve macera başlar. Aykut artık tek bir ailenin damadı değil, aynı zamanda iki ailenin damadı olmak zorunda kalır.


Josephine Chesterfield çok becerikli ve büyük işler peşinde koşan bir dolandırıcı iken, Penny Rust tam tersine ufak işler kovalayan, kurnaz ama özgür ruhlu bir dolandırıcıdır.

Penny günün birinde Josephine ile tanışır ve onu kendisiyle ortak çalışmaya bir şekilde ikna eder. Böylece Josephine bir dizi eğitimden geçirerek Penny’i kendisi gibi üst düzey bir dolandırıcı yapmaya çalışır ve akabinde büyük bir teknoloji milyarderini dolandırmayı planlamaktadırlar.


The Last Laugh

Emekli bir komedyen günün birinde eski menajeriyle karşılaşır ve onun bitmek bilmeyen baskıları sonucu yeniden sahneye çıkmaya ikna olur. Bir zamanlar çok başarılı bir komedyen iken aile kurmak için kariyerinden vazgeçen Al Hart bakalım 40 yıl sonra sahnede neler yapacak daha doğrusu başına neler gelecek.


Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Yılın en komik filmlerinden biri olan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 daha çok animasyon sevenlere hitap ediyor.

Bir önceki bölümde macera kaldığı yerden son sürat devam ediyor. Filmin konusu işe gidince evde kalan evcil hayvanların başından geçen komik maceralardır.


Booksmart

Tam liseden mezun olmak üzereyken iki kanka olan Kaitlyn Dever ve Beanie Feldstein aniden ders çalışmayı azaltıp, eğlenceye ayıracakları vakti artırmak gerektiğine karar verirler. Bu nedenle 4 yılda kaçırdıkları tüm eğlenceyi bir geceye sığdırmayı denerler ama başlarına gelmedik kalmaz.

Önceki İçerikAsgari Ücretliler İçin En İyi Bilgisayar (Laptop) Önerileri 2019-2020
Sonraki İçerikFortnite Ücretsiz V-Bucks Kazanma Garantili Yöntem Denendi Çalışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz