Fortnite Ücretsiz V-Bucks Kazanma Garantili Yöntem Denendi Çalışıyor!

Fortnite parası olan V-Bucks nasıl bedava kazanılır?

Merhabalar bu yazımızda kısaca Fortnite V-Bucks yani Fortnite oyununun para birimini ücretsiz kazanma yollarını anlatıyoruz.

Öncelikle bunun en kolay yöntemi günlük girişlerdir. Çünkü her gün sadece Fortnite oyununa giriş yaptığınız için V-Bucks denilen oyun içi para kazanırsınız. Fakat sayaç her gün sıfırlanmaktadır.

Her ne kadar para kazanmanın en kolay yolu olsa bile, aynı zamanda en yavaş yolu olduğu da bir gerçek. Dolayısıyla daha hızlı yöntemlere bakmak gerekir. Ama yine de her gün bir miktar para kazanmak için giriş yapmak mantıklı. Sonuçta damlaya damlaya göl olur demişler.

Eğer Fortnite Save The World moduna sahipseniz, her gün verilen günlük görevleri (challanges) yaparak iyi paralar kazanabilirsiniz. Yaklaşık her gün 50 ve 100 V-Bucks arası bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Her görevin kazandıracağı V-Bucks miktarı farklıdır. Ama sonuçta tüm görevleri yerine getirerek tatmin edici bir parayı kasaya koyabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale modundaki Battle Pass Challanges görevlerini yaparak yeterli miktarda V-Bucks kazanmak mümkün.

Öncelikle 3 görevle başlıyorsunuz ve tamamladığınız zaman diğer görevlerin kilidini açıyorsunuz. Verilen görevler arasında örneğin toplamda 10 oyuncu öldürme, toplam 50 odun toplama gibi şeyler bulunuyor. Bunları yerine getirdikçe aslında Battle Pass’ı artıran Battle Stars kazanıyorsunuz.

Battle Pass yükselince beraberinde kazma, planör ve skin gibi ödüller açılıyor. Fakat bazen 100 V-Bucks ödül veriyor.

Bir önceki bahsettiğim günlük görevlere göre daha uzun süren bir para kazanma yöntemidir. Ama sonuçta ücretsiz V-Bucks isteyenler eğer biraz fazla çalışmayı göze almışsa, kesinlikle buna değecektir.


Yayımlandı