7-Data Recovery Suite İndir Türkçe Dosya Kurtarma Programı Ücretsiz Son Sürüm

7-Data Recovery Suite hem üstün performansı, hem Türkçe dil desteği hem de tamamen bedava olmasıyla veri kurtarma yazılımları arasında bir numara olmayı başardı. Eskiden ücretli olan bu program artık ücretsiz olarak sunuluyor ve boyutu 1 GB’a kadar olan dosyaları ücretsiz geri getiriyor. 1 GB aslında 1000 MB veri anlamına geliyor ve bu da pek çok sıradan kullanıcının işini rahatlıkla görüyor. Mesela yanlışlıkla silinen yüzlerce belge, fotoğraf, müzik ve onlarca program ve oyun dosyasını kurtarabilirsiniz.

7-Data Recovery Suite programını rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği ise hızlı çalışması ve kolay kullanımıdır. Üstelik programın içinde sürücü kurtarmak ve dijital medya dosyaları (video, resim, müzik vs) kurtarmak için ayrı seçenekler sunulmaktadır.

Programı kurup çalıştırdığınız zaman açılan ana penceresinde çeşitli seçenekler sunuluyor. Buradan resim, video ve fotoğraf gibi dosyaları kurtarmak için Digital Media Recovery seçeneğini seçin, Android telefondan silinen dosyaları kurtarmak için Android Recovery seçeneğini seçin, bilgisayarın sürücüsünden yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için Deleted Recovery seçeneğini seçin, hasarlı ve bozuk diskler veya SD kartlardan silinen dosyaları kurtarmak için Lost Partition Recovery seçeneğini seçin.

Ardından karşınıza gelen pencereden sürücüyü seçin ve taramayı başlatın. Tarama bitene kadar bekleyin. Bitince bulunanlar liste halinde gösterilir. Listeden kutusunu işaretlediğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.86 MB
7-Data Recovery Suite İndir
7-Data Recovery Suite Alternatif İndirme Linki

7-Data Recovery Suite Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi