Disk Drill İndir Silinen Dosyaları Kurtarma Programı Ücretsiz Son Sürüm

Disk Drill for Windows – Exceptional Data Recovery

Disk Drill alternatif ve işini gayet iyi yapan bir veri kurtarma yazılımıdır. Eğer diğer ücretsiz veri kurtarma programları olan Recuva ve UndeleteMyFiles yazılımları işinizi görmediyse ve alternatif kaliteli bir program ile bilgisayarı tekrar taratıp aradığınız dosyayı kurtarmak için şansınızı bir kez daha denemek istiyorsanız, Disk Drill programını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Disk Drill programı tümüyle bedavadır ve her türlü depolama cihazındaki verileri kurtarabilir. Mesela sabit disk (harddisk), USB bellek, flash disk, SD kart, her türlü kamera, fotoğraf makinesi ve akıllı telefonun hafıza kartından silinen dosyaları getirebilir.

Diğerleriyle bulamadığınız dolayısıyla kurtaramadığınız dosyaları bir kez de Disk Drill ile deneyin dememin sebebi, bu programın 3 ayrı tarama algoritmasını kullanması ve daha da önemlisi üçünü de aynı anda kullanıp dosyayı bulana kadar taramaya devam etmesidir. Üç algoritmayı aynı anda kullanması aslında programın ne kadar hızlı çalıştığını gösteriyor.

Disk Drill sayesinde tek tıklama ile bilgisayarda tarama yaptırıp silinen dosyaları bulabilir ve yine tek tıklamayla kolayca kurtarabilirsiniz. Programı çalıştırdığınız zaman açılan ana penceresinde otomatik olarak bilgisayardaki tüm sürücüler ve takılan harici diskler liste halinde gösterilir. Bunlardan tarama yapmak istediğiniz sürücüyü veya harici diskin sağındaki Recover butonuna tıklayarak taramayı başlatabilirsiniz. Yani bu programı kullanmak gerçekten de bu kadar kolay ve basit bir iş.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 15.73
Disk Drill İndir
Disk Drill Alternatif İndirme Linki

Disk Drill Ekran Görüntüleri

Data Recovery and Protection for All Windows Users

Disk Drill for Windows – Quick, Deep Scan and Partition Search

Free Data Backup and Data Recovery, Multiple File Systems


Yayımlandı

kategorisi