AdwCleaner İndir Türkçe Ücretsiz Adware Temizleme Reklam Virüsü Silme Kaldırma Programı

AdwCleaner programı son dönemde oldukça popüler olan bir zararlı yazılım temizleme programıdır. Tamamen bedava olmasının yanı sıra, son yıllarda internetten baş belası reklam virüslerinin yaygınlaşması nedeniyle AdwCleaner artık en çok kullanılan güvenlik programları arasında zirveye oynuyor.

AdwCleaner genellikle ücretsiz olarak indirilen programların içerisinde gelerek bilgisayara bulaşan ve rahatsızlık veren reklam virüslerini temizlemek amacıyla kullanılmaktadır. Örneğin masaüstüne ne olduğunu bilmediğiniz yeni kısayol simgeleri eklenmişse, tarayıcınızın ana sayfası başka bir sayfaya gidiyorsa ve değiştiremiyorsanız, Google arama motoru yerine başka bir şey gelmişse, ekranın sağından solundan çeşitli pencereler açılıp uyarı, tehlike veya doğrudan reklam mesajları veriyorsa, tüm bu dertlerden ve daha fazlasından AdwCleaner sayesinde kurtulabilirsiniz.

AdwCleaner programının kullanmak çocuk oyuncağı kadar kolay. Zaten programın dili Türkçe olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Programı çalıştırdığınız zaman ilk önce Tara diyerek bilgisayarı derinlemesine taratın ve taramanın ardından Temizle butonuna tıklayarak tüm zararlıları tek seferde otomatik olarak silin.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 3.78 MB

AdwCleaner İndir

AdwCleaner Alternatif İndirme Linki

AdwCleaner programının antivirüs testi (virustotal) raporu: temiz.


Yayımlandı

kategorisi