ESET NOD32 Antivirus İndir Türkçe Son Sürüm Virüs Silme Programı

ESET NOD32 Antivirus

Bilgisayara bulaşan zararlı yazılımları temizlemek için ESET NOD32 Antivirus programını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu program bilgisayarı internetten gelen tehditlere ve internet dışında yapılan diğer saldırılara karşı garantili bir şekilde korur.

Örneğin kendisini başka isimler adı altında gizleyen virüsleri anında tespit eder ve siler. Ayrıca Java tarzı uygulamaların virüsler tarafından ele geçirilip kullanılmasını önler. İnternetten indirilen bütün dosyaları otomatik tarayan ve zararlı olanları otomatik engelleyen ESET NOD32 Antivirus  programı sizi rootkit, solucan, truva atı ve spyware gibi  kötü amaçlı yazılımların tamamından korur.

ESET NOD32 Antivirus programının burada paylaştığımız son sürümü artık oldukça hafif bir hale getirildi ve çalışırken sizi asla rahatsız etmiyor yada bilgisayarı yavaşlatmıyor.

Bulut depolama sisteminden de faydalanarak kişisel verilerinizi koruyan ESET NOD32 Antivirus programı sahip olduğu ESET SysRescue aracıyla sistem kurtarma diski oluşturabiliyor. Üstelik programın yeni gelen ESET Social Media Scanner özelliği sayesinde sosyal medya hesaplarınız artık koruma altında.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Boyut: 94.21 MB

ESET NOD32 Antivirus İndir 32-bit

ESET NOD32 Antivirus Alternatif İndirme Linki

ESET NOD32 Antivirus İndir 64-bit

ESET NOD32 Antivirus Alternatif İndirme Linki

ESET NOD32 Antivirus Ekran Görüntüleri

ESET NOD32 Antivirus 2

ESET NOD32 Antivirus 3

ESET NOD32 Antivirus 4

ESET NOD32 Antivirus 5

ESET NOD32 Antivirus 7


Yayımlandı

kategorisi