Ana Sayfa Mobil Android Android Arka Plan Bulanıklaştırma Uygulamaları

Android Arka Plan Bulanıklaştırma Uygulamaları

174
0

Pek çok akıllı telefon kamerası zaten otomatik olarak bulanık bir arka plan verir. Pek çok uygulama size odak noktasını seçerek en iyi sonucu alma imkanı tanır.

Fakat birçok kamera uygulamasıyla alakalı asıl problem şu ki, odak seçerken ileri yada geriye doğru hareket edemiyorsunuz veya asıl özne odak noktasının içine bir girip bir çıkıyor.

Aşağıdaki uygulamalar sayesinde arka planı bulanık olan şık fotoğraflar çekebilirsiniz. Fakat şunu da hatırlatmakta fayda var. Zayıf bir kamera donanımıyla çekilen bir fotoğraf, en iyi görsel efektlerle bile çok fazla güzelleştirilemez.

1: Blur Video

2021 04 05 11 23 27 1

Bu uygulama sayesinde fotoğrafın istediğiniz bir bölümünü bulanıklaştırabilir yada seçtiğiniz özel bir alanı odakta tutup geri kalan diğer yerleri bulanıklaştırabilirsiniz.

Desteklediği formatları: mp4, 3gp, wmv.

Dolayısıyla bu uygulamayı Facebook, Instagram, Snapchat ve diğer pek çok sosyal medya platformu için kullanabilirsiniz.

Blur Video yüklemek için tıklayınız.


2: Square Video: Video Editor

2021 04 05 11 34 12 3

Kullanması kolay bir uygulama olan Square Video Blur Video Editor sayesinde bulanıklaştırma efekti uygulayarak kare boyutlu videolar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca gerçek zamanlı video düzenleme imkanı sunan bu uygulama sayesinde videonun istediğiniz bir bölümünü kesebilir, arka plan rengini değiştirebilir, arka plana müzik ekleyebilir, videoda çalan müziğin dilediğiniz kısmını kesip atabilirsiniz.

Bu uygulamayı yüklemek için tıklayınız.


3: Blur Video & Image

2021 04 05 11 50 55 5

Hem fotoğraflara hem de videolara bulanıklaştırma efekti verebilir.

Diğer uygulamaların aksine, Blur Video & Image uygulaması sayesinde dikdörtgen yada diğer özel şekillerden birini seçerek aynı anda iki veya daha fazla yer seçip ayrı ayrı bulanıklaştırabilirsiniz.

Blur Video & Image uygulamasını yüklemek için tıklayınız.

Önceki İçerikThe Pirate Bay Yeni Adresi Proxy Listesi 2022
Sonraki İçerikWP Site Açılmıyorsa Tüm Eklentileri Devre Dışı Bırakma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz