Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım WP Site Açılmıyorsa Tüm Eklentileri Devre Dışı Bırakma

WP Site Açılmıyorsa Tüm Eklentileri Devre Dışı Bırakma

19
0

Eğer yeni bir eklenti yüklediğiniz zaman WordPress siteniz açılmıyorsa hatta WP-Admin yani yönetici sayfası bile açılmıyorsa, o zaman yüklediğiniz eklentiyi pasif yapmanız yani devre dışı bırakmanız gerekir.

Peki WP-Admin sayfasına girmeden bu eklentiyi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz?

FTP programıyla sitenize bağlanabiliyorsanız, tüm eklentilerin tutulduğu klasöre giderek son yüklediğiniz eklenti dosyasını yada klasörünü seçip silin. Böylece bu eklenti otomatik olarak devre dışı bırakılacak ve siteniz sorunsuz bir şekilde açılacak. Fakat silmek zorunda değilsiniz, ismini değiştirmek mesela isminin sonuna 1 sayısını eklemek bile bu eklentiyi pasif hale getiriyor.

FTP programıyla sitenize bağlandığınız zaman wp-content klasörünün içindeki plugins klasörüne girin ve dilediğiniz eklentiyi silin veya adını değiştirin.

Alternatif yöntem:

cPanel yönetici sayfasına giriş yapabiliyorsanız, giriş yaptıktan sonra sitenizin WordPress dosyalarının tutulduğu sayfayı açın ve wp-content klasörünün içindeki plugins klasörüne giriş yaparak sorun çıkardığını düşündüğünüz eklentiyi seçip silin yada adını değiştirin.

Önceki İçerikAndroid Arka Plan Bulanıklaştırma Uygulamaları
Sonraki İçerikAndroid Uygulama Gizleme Realme Huawei Samsung Redmi Poco

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz