Android En İyi Şifre Programı

Android En İyi Şifre Saklama ve Şifre Yöneticisi Programı Ücretsiz

Android mağazasındaki en kaliteli şifre yöneticisi uygulama.

1Password oldukça fiyakalı bir şifre depolama (saklama ve yönetme) yazılımıdır.  Bu programda kendinize bir ana şifre belirliyorsunuz ve uygulamayı çalıştırmak için bu şifreyi girmek zorundasınız. Böylece şifreyi bilmeyen hiç kimse uygulamayı çalıştıramaz ve sakladığınız şifreleri asla göremez.

Android En İyi Şifre Programı

Dilerseniz ana şifre olarak PIN kodu veya parmak izi okuyucuyu seçebilirsiniz. Böylece parmağınızı okutarak da bu uygulamayı açabilirsiniz ve sizden başkası kesinlikle açamaz.

1Password programına tüm kulanıcı adlarını, parolaları, adresleri, şifreleri, notları, kredi kartı bilgilerini ve diğer kişisel yada hassas verilerinizi güzel saklayabilirsiniz.

Üstelik tüm şifreleri farklı kategoriler ve klasörler altında gruplara ayırabilir ve daha organize bir şekilde depolayabilirsiniz. Böylece şifreleri bulmak da daha kolay olur.

1Password programı daha önce giriş yaptığınız tüm sitelerin kullanıcı ismi ve şifresini kaydeder. Bir daha aynı siteye giriş yapmak istediğiniz zaman bilgileri otomatik olarak doldurup giriş yapar.

Ayrıca 1Password uygulamasını yükleyip çalıştırdığınız her cihazdaki bilgilerinizi eşitler yani senkronize eder. Dolayısıyla bilgisayar, telefon ve tabletten yaptığınız tüm şifre değişiklikleri veya eklenen yeni şifreler, otomatikman diğer cihazlardaki uygulamalara aktarılmış olur.

Bunların yanı sıra programın favori şifreler bölümü de işlerinizi kolaylaştırır. Sıkça kullandığınız kullanıcı adı ve şifreleri favorilere ekleyerek daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1Password programı şifreleri AES 256-bit yöntemiyle yani var olan en güçlü metotla şifreleyerek korur. Ayrıca giriş yaptıktan 15 dakika sonra eğer hiç bir işlem yapmamışsanız, otomatik olarak uygulamadan çıkış yapar ve böylece yanlışlıkla şifrelerinizi başkalarının görmesine engel olur.

Android En İyi Şifre Yöneticisi

Android En İyi Şifre Saklama ve Şifre Yöneticisi Programın Başlıca Özellikleri:

  • Farklı işleriniz için farklı cüzdanlar oluşturarak her cüzdanda şifreleri, kullanıcı adlarını ve kişisel verilerinizi ekleme ve güvenli saklama imkanı sunar.
  • Dosyaları kategorilere yada klasörlere ayırma imkanı sunar.
  • Notlara ve kredi kartı bilgilerine erişimi güvenli hale getirir.
  • Güçlü ve güvenli rastgele şifre oluşturma aracına sahiptir.

Android telefonlar için 1Password şifre yönetim ve depolama uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agilebits.onepassword


Yayımlandı

kategorisi