Android Hack Programları Nelerdir ve Nasıl İndirilir?

Merhabalar, bu yazımızda Android hack programları nelerdir ve nasıl indirilir sorusuna cevaben henüz bilmeyenler için kolay anlaşılır bir makale hazırladık.

Aşağıda tanıtılan programları kullanarak Android telefonda ağ testleri yapabilir ve içeri sızmak (gizlice girmek) amacıyla hack bilgilerini toplayabilirsiniz.

cSploit: Bedava güvenlik yazılımıdır. Yerel ağı haritalama, TCP yada UDP paketi oluşturma, açık portları bulma ve parmak izi tespiti yapabilir. cSploit APK dosyasını indirmek için buraya tıklayınız.

Kali NetHunter: Bu program bir nevi Android’li cihazlara yeni bir işletim sistemi yükler. Bu araç sayesinde WiFi şifresi kırabilirsiniz. Ayrıca diğer cihazların açık portlarını da buluyor.  Farklı hacker yöntemlerini test etmek için ideal bir programdır.

Hackode: Root işlemi gerektirmez. Arayüzü biraz kötü ama diğer cihazlar ile ilgili bilgileri toplamak için harikadır. Mesela diğer cihazların ve ağların açıklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca çok sayıda gömülü ağ araçlarına sahiptir. Fakat temel ihtiyaçlar konusunda işinizi görebilir.

zANTI Mobil Penetrasyon Test Aracı: Bağlandığı cihazla ilgili yada bağlandığı bir ağ ile ilgili  çok miktarda bilgi toplamasıyla meşhurdur. Bu bilgileri analiz ederek hem aygıtın hem de ağın güvenlik açığı eğer varsa bulur. Eğer açık varsa, o zaman MITM saldırı yöntemiyle saldırılara başlayabilirsiniz.

Network Mapper: Nmap tarayıcısını kullanan bu program, arka planda sessizce çalışarak, bağlandığı ağları eşler ve tarar. Buraya tıklayarak programı yükleyin. Böylece ana bilgisayarları tanımlamak ve açık portlar ve ağ özellikleri gibi bilgileri toplamak için detaylı tarama yapar.


Yayımlandı

kategorisi