En İyi Whatsapp Eklentileri 2019-2020

Merhabalar, bu yazımızda sizlere en iyi WhatsApp eklentilerini tanıtmak istiyoruz. İnsanların en çok tercih ettiği, en popüler ve en pratik WhatsApp eklentileri nelerdir diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz ve okumaya devam ediniz.

Sticker Maker


Sticker Maker, uygulaması sayesinde artık WhatsApp’ın klasik ifadelerini ve emojilerini kullanmak zorunda değilsiniz. Hatta internetten indirdiğiniz klişe görsel ve etiketlere de mahkum değilsiniz.

Bu programla kendinize özel eşsiz ve orijinal çıkartmalar hazırlayabilirsiniz.

Örneğin galerideki bir fotoğrafı alıp çıkartma haline dönüştürebilir, bu çıkartmaları bir pakete dahil edebilir ve her pakette bu çıkartmalardan 30 tanesini kullanabilirsiniz.

Yapacağınız işlem çok basit. Uygulamayı yükleyip harika çıkartmalar oluşturun. Sonra bir isim girerek yeni bir paket oluşturup çıkartmaları bu paketin içine atın. Ardından çıkartma paketini WhatsApp’ta yayınlayarak dilediğiniz kadar sohbetlerde kullanın.

Konuşmayı Yazıya Çevirme Eklentisi – Transcriber WhatsApp


Transcriber WhatsApp, programı sayesinde konuşma kayıtlarını yazıya çevirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayla artık sesli notları kolayca metne dönüştürüp kaydedebilirsiniz.

Eğer WhatsApp’ta sık sık sesli mesajlar alıyorsanız ama dinlemek için ortam müsait değilse, o anda bu sesli mesajları yazıya dönüştürüp okumanızı sağlar.

Kullanması bile çok basit. Önce bu uygulamayı yükleyin. Ardından WhatsApp uygulamasında size gelen sesli mesajı seçip paylaşım simgesine basın. Açılan menüden Transcriber seçeneğini seçin. Böylece ekranda size konuşmanın yazılı halini gösterecek. Şuan için İngilizce ve İtalyanca dillerini destekliyor.

WhatsApp otomatik cevap verme eklentisi: AutoResponder


AutoResponder, uygulaması sayesinde sohbet butonunu kullanmak yoluyla WhatsApp özel mesajlara anında otomatik cevaplar verebilirsiniz. Hatta her bir sohbet için ayrı bir otomatik cevap hazırlayabilirsiniz ve kendinize göre kişiselleştirmek mümkün.

Ayrıca AutoResponder uygulamasını WA Business ile kullanarak küçük işletmenizdeki işleri daha kolay hale getirebilirsiniz.

Yalnız otomatik cevaplara çıkartma, video ve fotoğraf eklenmiyor ve WhatsApp Web üzerinde yada tablet uygulamalarında çalışmıyor.

WAToolkit


Eğer bilgisayarda WhatsApp Web kullanıyorsanız, WAToolkit eklentisi sayesinde sohbet baloncuklarını monitörün büyüklüğüne göre genişleterek çok daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Tarayıcının sağ üst kısmına yerleşen WAToolkit simgesinin üzerine gelince WhatsApp’tan yeni gelen mesajları okuyabilirsiniz. Böylece WhatsApp Web sayfasını açmaya gerek kalmadan, zaman kazanırsınız ve daha pratik olur. Üstelik alıcı mavi onay işaretini almadan mesaj okuma imkanı sağlar.


Yayımlandı

kategorisi