Ana Sayfa Mobil Android Android İçin En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 2018 (Şaka Yapmak İçin)

Android İçin En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 2018 (Şaka Yapmak İçin)

300
0

Hepimiz hayatımızda en az bir defa sesimizi değiştirmeye çalışarak arkadaşlara çeşitli şakalar yapmaya çalışmışızdır. Fakat bunu çok az kişi başarabiliyor çünkü sesini değiştirmek ve olduğundan farklı biri gibi göstermek oldukça zor hatta tiyatroculara yani oyunculara ait bir özellik. Belki birkaç saniyeliğine rol yapabilir ve sesimizi değiştirip karşıdakini kandırabiliriz ama bu şakayı uzun süre devam ettiremeyiz ve karşıdaki çok kısa bir süre sonra bunun bir şaka olduğunu anlar.

2018 04 30 15 48 05 1 1

Fakat artık çok sayıda ücretsiz ses değiştirme uygulaması var ve bunları kullanarak sesinizi profesyonel bir oyuncu gibi değiştirebilirsiniz ve hiç kimse bu sesin size ait olduğunu anlayamaz.

Üstelik bu uygulamalarla sesi değiştirmek çok kolay. Sadece sunulan seçenekler arasından birini seçiyorsunuz ve konuşmaya başlıyorsunuz. Hepsi bu. Seçenekler arasında ise  Monster (canavar), Cave (mağara adamı, kaba adam), Robot, Alien (uzaylı), God of Death (azrail), Kid (çocuk), Chorus (koro, uğultu, nakarat), Bathroom (banyo sesi), Old Radio (eski radyo sesi), Astronaut (astronot sesi), Squirrel (sincap sesi), Bee (arı sesi), Fan, Helium (helyum yutunca çıkan ses), Drunk (sarhoş sesi), Hexafluoride (hekzaflorid sesi).

1. Best Voice Changer

2. Voice Changer

3. Voice Changer Androbaby

4. Voice Changer with Effects

5. Voice Changer by e3games

6. Voice Changer Plus

7. SnapChat

8. Voice Changer Voice Effects FX

9. Celebrity Voice Changer

10. Voice changer for kids

Önceki İçerikYasal Film İndirme Siteleri 2018
Sonraki İçerikiPhone İçin En İyi 10 Antivirüs Uygulaması 2018-2019 (Ücretsiz)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz