Android İçin Zikirmatik Uygulaması Türkçe Ücretsiz Zikir Çekme Programı İndir

Akıllı Zikirmatik

Bildiğimiz yüzük biçimindeki zikirmatiğin telefon uygulamasına dönüştürülmüş halidir. Akıllı Zikirmatik programı sayesinde cep telefonundan kolayca zikir çekebilirsiniz.

Yarım bırakılan tespihlere daha sonra kalınan yerden devam etme ve geçmişte çekilen zikirleri kaydetme gibi çok güzel özelliklere sahip olan Akıllı Zikirmatik uygulamasını Allah’ın isimleri, Salat-ı Tefriciye ve namaz tesbihatı için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten programın arayüzü Türkçe ve basit (sade) bir tasarıma sahip olduğu için kullanması son derece kolaydır.

Akıllı Zikirmatik programının en güzel yanı ise zikir çekerken titreşimli uyarı vermesidir. Böylece telefonun ekranına hiç bakmadan bile tesbihatları tamamlayabilirsinz. Üstelik ekrandaki Sıfırla butonuna tıklamadığınız sürece, bu uygulamayı kapatırsanız ve daha sonra tekrar açarsanız bile zikir sayınız aynı şekilde ekranda görünecek.

Dilerseniz uygulamanın ayarlarına girerek çok sayıda temadan hoşunuza gideni seçebilirsiniz. Ayrıca telefonun pili çabuk bitmesin istiyorsanız, uygulamanın Gece Modunu açabilirsiniz.

Bu programda daha önceden çekmiş olduğunuz tüm zikirlerin isimlerini, zikir sayısını ve tarihlerini görebiliyorsunuz. Her zikre istediğiniz ismi vererek kaydedebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Android

Dil: Türkçe

Akıllı Zikirmatik İndir

Android İçin Zikirmatik Uygulaması Ekran Görüntüleri

Akıllı Zikirmatik 2

Akıllı Zikirmatik 3

Akıllı Zikirmatik 4

Akıllı Zikirmatik 5


Yayımlandı

kategorisi