Android Saç Rengi Değiştirme Programı Ücretsiz İndir

2016-09-26_11-45-46

Saçınızın farklı şekillerde ve farklı renklerde nasıl göründüğünü merak ediyorsanız Hair Color Studio uygulamasını çok seveceksiniz.

Tamamen bedava olan bu program sayesinde saçın rengini değiştirebilir, saçın stilini değiştirebilir ve size en çok yakışan tarzı bulabilirsiniz. Üstelik tüm bunları hem çok hızlı hem de çok kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

Kendi fotoğrafınızı veya arkadaşlarınızın fotoğrafını çekip uygulamaya aktarın veya direk olarak fotoğraf galerisinden de bir fotoğraf seçebilirsiniz. Ardından saç kısmında çeşitli seçeneklere tıklayarak sırayla deneyin. Yaklaşık 20 değişik saç rengini ve tonunu saçınıza uygulayın ve en yakışıklı yada güzel halinizi görün. En beğendiğiniz halinizin fotoğrafını kaydedebilir veya doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Üstelik Hair Color Studio uygulaması ile yalnızca saç renklerini denemekle kalmayacak, aynı zamanda programın içinde kullanmaya hazır olarak gelen özel efekt ve filtreleri uygulayarak kendinize bir tarz belirleyebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Hair Color Studio İndir

2016-09-26_11-46-23

2016-09-26_11-46-45


Yayımlandı

kategorisi