Ana Sayfa Programlar AutoClick (Mouse Auto Clicker) İndir Otomatik Tıklama Fare Hareketlerini Tekrarlayan Kaydeden Program

AutoClick (Mouse Auto Clicker) İndir Otomatik Tıklama Fare Hareketlerini Tekrarlayan Kaydeden Program

1348
0

2016-11-20_14-14-07

AutoClick (Mouse Auto Clicker) oldukça başarılı bir fare tekrarlayıcı araçtır.

Sürekli peş peşe tıklama yapmanız gereken durumlarda fare tıklamalarını tekrarlayıp kaydedebilir ve daha sonra kendinizi çok yormadan bir kısayol tuşuna basarak bu tekrarlı tıklamaları otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Mesela online oyun oynayanların çok işine yarayabilir. Ayrıca ofiste yada herhangi bir projede günlük rutin olarak yapmanız gereken tıklamaları bu şekilde otomatik hale getirebilirsiniz.

AutoClick programının tıklama modu ve tekrarlama modu bulunmaktadır. Tekrarlama modu yapılan tıklamaları tekrar eder. Bu iş için klavye kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz. Tıklama modu ise bir noktaya yada daha fazla noktaya tıklama yapar.

AutoClick program penceresindek Record butonuna tıkladıktan sonra fareyle yapacağınız tüm hareketleri kaydedebilirsiniz. Hareketler bittiğinde Stop butonuna tıklayın.

Programın seçeneklerinde tekrarlama hızı, tekrarlama sayısı, tekrarlama butonu , klavye kısayol tuşları ve tıklama tipi gibi ayarları değiştirebilirsiniz.

2016-11-20_14-14-40

2016-11-20_14-15-54

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Demo

Boyut: 0.98 MB

AutoClick (Mouse Auto Clicker) İndir

AutoClick (Mouse Auto Clicker) Alternatif İndirme Linki

Önceki İçerikDriver Genius Professional İndir Sürücü Bulma Güncelleme ve Yedekleme Programı (Otomatik)
Sonraki İçerikSpeccy İndir Sistem Bilgilerini Gösteren Program Ücretsiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz