AVG AntiVirus Free İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz Virüs Silme Temizleme Programı

AVG AntiVirus Free programı dünyaca ünlü teknoloji siteleri tarafından ücretsiz olan en iyi antivirüs programları arasında hep ilk üçte gösterilir.

Kullanması çok kolay olan, bilgisayarı son derece hızlı tarayan ve temizleyen, üstelik Türkçe dil desteği de bulunan AVG AntiVirus Free programının yeni sürümünde arayüzü de geliştirilerek oldukça şık ve modern bir tasarıma kavuştu.

AVG AntiVirus Free programı sosyal medya hesaplarınızı korur ve internette gezinirken bilgisayara virüs bulaştırmanızı engeller. Üstelik bu programı kullanan diğer milyonlarca kişinin oluşturduğu topluluk ağı ve bulut bilişim gibi yeni avantajlardan faydalanarak bilgisayarınızı güçlü bir şekilde korur. Veritabanı her gün düzenli olarak güncellenmektedir.

AVG AntiVirus Free programı sizi casus yazılımlardan korur (antispyware aracı sayesinde), gelen e-postaları tarayarak temizler, seçtiğiniz dosyaları geri dönüşümü imkansız olacak şekilde kalıcı olarak silebilir, şüpheli dosyaları ve bağlantıları otomatik durdurur, kişisel verilerinizi korur, otomatik tarama işlemleri gerçekleştirir ve tüm bunları yaparken bilgisayarı asla yavaşlatmaz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 3 MB
AVG AntiVirus Free İndir
AVG AntiVirus Free Alternatif İndirme Linki

AVG AntiVirus Free Alternatif İndirme Linki 2

AVG AntiVirus Free Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi