Dr.Web CureIT İndir Türkçe Ücretsiz Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

screen

Dr.Web CureIT programı antivirüs programlarına yardımcı olan bir zararlı yazılım silme programıdır. Kısacası bir antivirüs yerine kullanamazsınız. Yani internetten bilgisayara virüs bulaşmasını engellemez ve sizi anlık olarak korumaz. Fakat bilgisayara virüs bulaştıktan sonra bu programla bilgisayarı hemen taratıp zararlı yazılımları bularak temizlemesini sağlayabilirsiniz. Çoğu durumda antivirüs programlarının tespit edemediği veya silemediği virüsleri tespit edebiliyor ve silebiliyor.

Dr.Web CureIT programı kurulumsuzdur (portable). Bu sayede USB flash bellekte taşıyabilir, gittiğiniz her yere götürebilir ve bilgisayara virüs bulaşırsa anında tarama ve temizlik işlemini yaptırabilirsiniz.

Dr.Web CureIT programı aklınıza gelebilecek her türlü virüs çeşitlerini bulup silebilir. Örneğin e-posta virüsleri, internetten indirilen dosyalarla bulaşan virüsler, şekil değiştiren virüsler, keylogger (casus) yazılımları, şaka programları, açık portlardan bulaşan virüsler, reklam virüsleri, tarayıcı virüsleri ve tüm malware yazılımları bunlar arasında  yer alır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 139 MB
Dr.Web CureIT İndir
Dr.Web CureIT Alternatif İndirme Linki

Dr.Web CureIT Ekran Görüntüleri

screen

screen

screen


Yayımlandı

kategorisi