Ana Sayfa Programlar Bilgisayardaki Gereksiz Dosyaları Silme ve Performans Arttırma Programı (Ücretsiz)

Bilgisayardaki Gereksiz Dosyaları Silme ve Performans Arttırma Programı (Ücretsiz)

1315
0

Eğer doğru araçlara sahip değilseniz, bilgisayarı maksimum hızda çalıştırmak sizin için zor bir iş haline gelebilir. PrivaZer sizin için bilgisayarı otomatik olarak optimize eder.

PrivaZer bilgisayarda kullanılmayan gereksiz her ne varsa temizleyebilir. Bilgisayarı derinlemesine temizler ve güvenli bir şekilde sistemi temizler. İnternet tarayıcısının geçmişini silerek arkada bıraktığınız tüm izleri yok eder.

Bu program bilgisayarın çeşitli bölgelerini tarayabilir. Mesela tarayıcı çerezlerini kontrol eder ve gereksiz olanları siler. Aynı şekilde masaüstündeki, hızlı başlangıç ve başlat menüsündeki bozuk kısayolları temizler. Ofis ve fotoğraf düzenleme programlarının geçmişini siler. Web tarayıcıların otomatik tamamlama geçmişini temizler. Ayrıca Windows’un eski sürümleri ve sistem güncellemeleri tarafından bırakılan artık çöp dosyaları siler.

PrivaZer programını çalıştırdığnız zaman hangi cihazın taranacağını seçin. Bilgisayar, depolama sürücüsü, harici sürücü, USB flash bellek, iPod, Mp3 oynatıcı, SD bellek kartı ve ağ sürücüsünü seçebilirsiniz.

Bilgisayarın tamamını taradıktan sonra çeşitli bölümler için kaç tane sorun bulduğunu gösterir. Bulunan sorunları birkaç dakika içinde temizleyerek düzeltir.

PrivaZer genel olarak bilgisayarı temizleyip hızlandıran faydalı bir optimizasyon yazılımıdır.

PrivaZer İndir

Önceki İçerikEn İyi Kod Yazma Programı (PHP, CSS, HTML Editörü)
Sonraki İçerikHaber Bülteni (Newsletter) Oluşturma ve Toplu E-posta Yollama Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz