Canlı TV İzleme Programı İndir 2017

Merhaba arkadaşlar gazetelerde ve internette artık televizyon izleme döneminin kapandığını ve yerini internetin aldığını söyleyenleri siz de duymuşsunuzdur. Bu fikirlerinde kısmen haklı da olsalar, genel anlamda onlara katılmıyorum. Bence tv dönemi bitmedi sadece artık internetten tv izleme dönemi başladı. Üstelik akıllı televizyonlar ve full HD yada 3D TV ler sayesinde klasik televizyonların devri bitse bile yepyeni modern bir tv izleme dönemine girildi. Böylece daha gelişmiş ve modern kanalların ortaya çıkması için gerekli ortam hazır hale geldi.

Eğer siz de evinize tv almak yerine internet üzerinden canlı yayınlarla televizyon izlemek istiyorsanız, bu yazıda sizler için seçtiğimiz en iyi programları paylaşıyoruz…

1- Canlı Tv

Canlı TV

Bu programla neredeyse bütün Türkçe ve yabancı tv kanallarını izleyebilirsiniz. Kanallar belgesel, haber, eğlence şeklinde kategorilere ayrılmıştır. Ayrıca kanal ismine göre arama yapabilirsiniz. Liste şeklinde gösterilen kanallara tıklayarak anında kanal değiştirebilirsiniz.

Program üzerinden izlediğiniz kanallardaki şovları ve dizileri ister ses dosyası ister video dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. Sürekli güncellenen Canlı Tv programına her gün yeni kanallar eklenmektedir.

Boyutu 1 mb olan bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.

2-Online TV Live

oll_mediaguide_full.png (763×550)

Bu programla hem dünyadaki tüm kanalları izleyebilir hem de tüm radyoları dinleyebilirsiniz. Tabii ki Türkçe kanallar da içinde mevcut.

Programın kullanıcı arayüzü rakiplerine göre çok daha şık ve moderndir. Kullanması oldukça kolay olan Online TV Live programının izlenme boyutunu ayarlayabilir, aile filtresi özelliğini kullanabilir ve kanal arama seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Programın içerisinde hazır olarak gelen tam 250 sinema filmi vardır. Ayrıca tam 2500 adet radyo ve tv kanalı arşivine sahiptir.

Buradan indireceğiniz sürüm programın deneme sürümüdür. Denedikten sonra eğer hoşunuza giderse satın alarak kullanabilirsiniz.

1.66 mb boyutundaki bu demo programı buradan indirebilirsiniz.

3- Antentsiz TV

9-03-2016 11-08-37

Tamamen bedava ve üyeliksiz olarak yüzlerce kanal izleyebilirsiniz. Antensiz TV’nin en güzel yanı full HD kalitede çok yüksek çözünürlükte yayın yapmasıdır. Program sayesinde bir sürü diziyi ve maçı izleyebilirsiniz. Hatta şampiyonlar ligi ve UEFA maçlarını engelsiz şifresiz izlemek mümkün. Ayrıca normalde ücretli yayın yapan kanalları bile bedava izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz kanallardan bir favori listesi oluşturup keyfinize bakın.

1 MB boyutundaki bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.

4-Hd Tv Programı 2.0

Hd_Tv_Program.jpg (550×297)

60 tane Türkçe HD yayın yapan kanalı sorunsuz ve kaliteli bir şekilde izleyebileceğiniz harika bir programdır. Tümüyle ücretsiz olan Hd Tv programının kullanması çok çok kolaydır. Menüleri sayesinde istediğiniz kanalı hemen bulup hızlı bir şekilde kanal geçişi yapabilirsiniz. Fakat yayınlar yüksek çözünürlüklü olduğu için internet kotanız ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Üstelik bant genişliğinizin de yeterli olması gerekiyor. Aslında 8 MB ve üzeri bir bağlantı yeterli olacaktır. Sadece HD kanalları değil aslında tüm Türkçe kanalları da veriyor.

2 MB boyutundaki bu ücretsiz programı buradan indirebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi