Ana Sayfa Programlar Dijital Kameradan Silinen Fotoğrafları Geri Geri Getirme Programı

Dijital Kameradan Silinen Fotoğrafları Geri Geri Getirme Programı

1288
0

Eimage Recovery 3 1

Hem dijital kameralardan silinen resimleri/videoları kurtarmak hem de dijital fotoğraf makinesinden silinen fotoğrafları ve videoları geri getirmek için eIMAGE Recovery programını kullanabilirsiniz.

Sadece yanlışlıkla sildiğiniz değil, bozuk ve hasarlı olduğu için kaybedilen medya dosyalarını (fotoğraf ve video) da kurtarabilir. Format atılan bellek kartlarındaki verileri bile geri getirebiliyor. Tüm dijital kameraların ve dijital fotoğraf makinelerinin hafıza kartlarını destekler.

eIMAGE Recovery programı sayesinde hızlı ve kapsamlı bir tarama yaparak kurtarılma imkanı olan bütün dosyalar bulunup listelenir. Bu listedeki resimleri ve videoları önizleme yapıp kurtarmak istediklerinizi seçerek hemen geri getirebilirsiniz.

eIMAGE Recovery programı tarafından desteklenen flash kartların listesi:

Digital Media – Apacer, Agfa, AVB, Canon, Casio, Compaq, DataPack Portable PC Card, DataTraveler 2.0, Dycam, NEC Digimaster, Epson, Ericsson, Everex, Fuji, Fujitsu, Hitachi, Hama, HP, Intel StrataFlash, JVC, Kingston, Kingmax, Kodak, Konica, Kyocera, LG Electronics, Memorex, Minolta, Mitsubishi, Mustek, Nikon, Olympus, Panasonic, PC Card Hard Drive, Pentax, Philips, Polaroid, Pontis, PQI, Promaster by Wolfe’s Camera, Pretec, RCA, Ricoh, Ridata, Ritek, Samsung, SanDisk, Sanyo, Sharp, Sony, Sigma, Sound Vision, SuperMedia, SuperMedia Pro, Super Talent, Transcend, Toshiba, Verbatim, Umax, Vivitar, Xelo, Flash RAM, Ramjet, Yashica.

eIMAGE Recovery programı tarafından desteklenen dosya türlerinin listesi:
BMP, GIF, JPG , JPEG, PNG, TIF, TIFF, Canon Raw File (CRW, CR2), Fuji Raw File (RAF), Kodak Raw File (DCR), Minolta Raw File (MRW), Nikon Raw File (NEF), Olympus Raw File (ORF), Pentax Raw File (PEF), Zigma Raw File (X3F), RIFF, AVI, MID, MIDI, MOV, MPG, MPEG, WAV.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut:
eIMAGE Recovery İndir
eIMAGE Recovery Alternatif İndirme Linki

eIMAGE Recovery Alternatif indirme linki 2

eIMAGE Recovery Ekran Görüntüleri

Eimage Recovery 1 3

Eimage Recovery 2 5

Önceki İçerikiPhone WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme Programı (Windows PC)
Sonraki İçerikWinRAR İndir Türkçe Ücretsiz Son Sürüm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz