WinRAR İndir Türkçe Ücretsiz Son Sürüm

2016-11-14_03-40-52

WinRAR hem bir dosya sıkıştırma programı hem de sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açma programıdır. Her ne kadar WinRAR ücretli bir program olsa da ve buradan indireceğiniz sürümü deneme sürümü olsa da, ben yıllardır deneme sürümünü kullanıyorum ve tüm dosya sıkıştırma ve RAR dosyası açma işlemlerimi rahatlıkla yapıyorum. Sadece programı açtığınızda satın alma teklifi sunan bir pencere açılıyor ve bu pencereyi kapatıp işinize bakıyorsunuz. Yani bence satın almanıza hiç gerek yok fakat yine de size kalmış.

WinRAR sayesinde internetten indirilen .rar uzantılı oyun, film ve program dosyalarını açabilir ve içindeki dosyaları masaüstüne çıkartarak çalıştırabilirsiniz. Yine WinRAR sayesinde elinizdeki çok sayıda dosyayı bir araya getirip sıkıştırarak tek bir arşiv dosyasında toplayabilirsiniz. Üstelik dosyaları sıkıştırdığınız zaman boyutu da azalmış olur ve internetten göndermek de daha kolay hale gelir. Mesela büyük boyutlu dosyaları e-posta ile yollamanız gerekiyorsa, önce WinRAR ile sıkıştırıp boyutunu azaltın ve ardından e-postaya ek dosyası olarak iliştirin. Böylece internete daha hızlı yükleyeceğiniz için zamandan tasarruf edersiniz.

WinRAR programı sıkıştırılan arşiv dosyasına şifre de koyabilir. Böylece şifreyi bilmeyenler asla dosyaları açıp bakamazlar.

WinRAR programı RAR, ZIP, 7-Zip, ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, ACE, Gzip, UUE, BZIP2 ve daha pek çok arşiv türünü destekler.

WinRAR programının 32-bit ve 64-bit desteği bulunmaktadır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-7-XP
Lisans: Demo
Boyut: 3 MB
WinRAR İndir 32-bit

WinRAR İndir 64-bit


Yayımlandı

kategorisi