DNS Değiştirme Programı Full İndir Türkçe Ücretsiz

Dns Jumper main screen

İnternette kimliğinizi korumak yani anonim bir şekilde sitelerde dolaşmak için veya yasaklı sitelere girmek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekiyor.

Fakat ücretsiz programlar genellikle sıkıntı olurken, ücretli programlara da kimse para ödemek istemiyor.

Bu yazıda DNS değiştirmek için kullanması çok kolay olan ve işini gayet iyi yapan DNS Jumper v2.0 programını tanıtacağım.

Dns Jumper choose a Dns

Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olan bu programda DNS adresini değiştirmek için yukarıdaki resimde Choose a DNS Server altındaki açılır pencereden keyfinize göre bir DNS adresini seçin. OpenDNS, Google Public DNS ve Norton DNS genellikle diğerlerinden daha çok tercih edilmektedir.

Ardından sol taraftaki Apply DNS butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar kolay. Artık yeni DNS adresinizle özgürce nette dolaşın.

Dns Jumper backup and restore Dns servers

Eğer DNS adresinizi eski haline getirmek isterseniz, bu defa Choose a DNS Server altında bulunan açılır menüdeki Default DNS veya Restore DNS seçeneklerinden birini seçin ve sol taraftaki Apply DNS butonuna tıklayın.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 633 kb

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10 , Windows 8.1 , Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista , Windows Xp – (x86 & x64)

DNS Jumper v2.0 İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi