Hızlı Dosya İndirme Programı İndir Türkçe Full Ücretsiz Gezginler

İnternetten en hızlı dosya indirme programı hangisi?

Tabii ki dünyanın en iyi dosya indirme yöneticisi IDM programıdır. Fakat IDM hem Chrome tarayıcısıyla zaman zaman yaşadığı sorunlar yüzünden hem de fiyatının çok pahalı olması bakımından pek çoğumuz için uygun değil. IDM programının korsan versiyonunu kullanmanızı asla önermiyorum. Çünkü yüzde doksan dokuzu virüs veya diğer zararlıları içermektedir. Bedava kullanayım derken daha büyük bir zarara uğrayabilirsiniz.

Bunun dışında Türkçe ve tamamen ÜCRETSİZ olarak dosya indirme programı arıyorsanız, sizlere Downlad Accelerator Plus programını tavsiye ediyorum.

Kısa adı DAP olan bu program sayesinde internetten dosya indirme hızınız tam 4 kat artacaktır. Üstelik Chrome, Firefox ve Internet Explorer dahil olmak üzere bütün web tarayıcılar ile kesin olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

DAP sayesinde aklınıza gelen her şeyi internetten indirebilirsiniz. İnternet sitelerinden video, mp3, rar, zip, exe, oyun, program, belge, pdf dahil olmak üzere tüm dosyaları tek tıkla veya otomatik olarak bilgisayara indirebiliyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 10.31 MB

Dil: Türkçe

DAP İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi