DriverMax İndir En İyi Sürücü Yedekleme Programı Ücretsiz

DriverMax tamamen bedava olarak sunulan sürücü güncelleme yazılımları arasında bulabileceğiniz en kaliteli ve kullanması en kolay programdır.

DriverMax sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücülerin hepsini sıkıştırarak tek bir dosya halinde yedeğini alabilirsiniz. Böylece yarın öbür gün bilgisayara format attığınızda veya sürücülerden birini güncelleyip de çeşitli sorunlarla karşılaştığınızda, sadece tek bir tıklamayla kısa sürede bütün sürücüleri geri yükleyebilirsiniz. Gerçekten pek çok bilgisayar kullanıcısının hayatını kurtaran veya hiç olmazsa gündelik yaşamını kolaylaştıran bir programdır. Çünkü hem zamandan hem de emekten tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca bilgisayarım donuyor, takılıyor, yavaş çalışıyor, performansı düştü diyorsanız, bunun genel olarak sürücü sorunlarından kaynaklanabileceğini de sakın göz ardı etmeyin.

Dilerseniz bütün sürücüleri yedeklemek yerine, programın Export Wizard isimli sihirbazını kullanarak sadece seçtiğiniz sürücülerin yedeğini alabilir, sıkıştırılmış ZIP dosyası şeklinde saklayabilir ve ihtiyaç halinde tek tıkla kolayca geri yükleyebilirsiniz.

DriverMax programı size tüm sürücüler ile ilgili detaylı rapor sunar.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 5.68 MB

DriverMax İndir

DriverMax Alternatif İndirme Linki 1

DriverMax Alternatif İndirme Linki 2

Programın antivirüs testi sonuçları: Temiz

DriverMax Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi