Dumpper İndir Kablosuz Ağ Şifre Kırma Bulma Wi-fi Modem Şifresi Öğrenme Programı

Tamamen bedava olan Dumpper programı ile etraftaki kablosuz ağları arayıp bulabilir ve bulduğunuz Wi-Fi modemlerin şifresini kırarak öğrenebilirsiniz. Böylece her zaman her yerde beleş internete girmenin keyfini sürebilirsiniz.

Dumpper Nasıl Kullanılır? Kablosuz Modem Şifresi Nasıl Kırılır?

Programı bilgisayara kurduktan sonra çalıştırınca yukarıdaki resimde görülen ana penceresi açılacak. Burada en üstteki sekme tuşlarından Wps sekmesine tıklayın. Alttaki pencere karşınıza gelecek.

2016-09-01_23-19-04

Burada önce 1 numaralı ok ile gösterdiğim Todas las redes (Tüm ağlar) kutusunu işaretleyin ve ardından 2 numarayla gösterdiğim Escanear (tara) butonuna tıklayın. Böylece yakın çevrenizdeki kablosuz ağları bulup listeleyecektir.

Ardından listelenen kablosuz ağlardan keyfinize göre birini seçin ve 3 numaralı ok ile gösterdiğim Iniciar JumbStart butonuna tıklayın. Böylece seçtiğiniz kablosuz modemin şifresini kırmaya çalışacak.

Not: imposible connectar a la red şeklinde bir hata verirse, endişe etmeyin. Öncelikle tarama işlemini durdurun ve ardından Iniciar JumpStart butonuna tekrar tıklayın.

Dumpper Kullanımı Videolu Anlatım

Dumpper İndir (Ücretsiz)


Yayımlandı

kategorisi