On Parmak Klavye Programı Türkçe Ücretsiz İndir 10 Parmak Dersleri

Siz hala bilgisayarda yazı yazarken 3 parmağınızı mı kullanıyorsunuz? Zamanınıza ve emeğinize çok yazık ediyorsunuz.

Halbuki düzenli ve gayretli bir çalışmayla 20 günde on parmak klavye kullanmayı öğrenip jet gibi yazmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıda TÜRKÇE ve ÜCRETSİZ olanlar içinden seçtiğim en iyi 10 parmak klavye öğrenme masaüstü programlarını ve on parmak dersleri veren online siteleri paylaşıyorum.

On Parmak Klavye Programı Türkçe Ücretsiz İndir 10 Parmak Dersleri

HOTKEY


İlk sırada Hotkey programını paylaşıyorum. Ben on parmak yazmayı bu program sayesinde iki haftada öğrenmiştim. Şimdi o kadar hızlı yazıyorum ki inanın parmaklarıma baktığımda hızdan başım dönüyor. Ben yazarken arkadaşlarım durup beni izliyor.

Bu program öncelikle size animasyonlu bir şekilde hangi parmağınızı hangi tuşa koyacağınız ve hangi tuşlar için hangi parmağınızı kullanmanız gerektiğini güzel bir şekilde öğretiyor. Ardından programın içindeki aşamalı derslere katılıyorsunuz ve interaktif bir şekilde yavaş yavaş kendinizi geliştiriyor yani hızınızı artırıyorsunuz. Programın mükemmel bir ders hiyerarşisi var ve bu dersleri tamamladığınızda artık hazır hale geliyorsunuz. Geriye kalan tek şey bol bol alıştırma ve egzersiz yaparak hızınızı daha da arttırmak ve hayal dahi edemeyeceğiniz bir seviyeye çıkarmak oluyor.

Programın Acemi, İyi ve Profesyonel olmak üzere üç seviyesi var. Sırayla bu seviyeleri tamamlayın. Programdaki 100 derse katılmak için önce bir kullanıcı adı belirleyin. Dilerseniz iki veya daha fazla kullanıcı adı belirleyebilir ve bu şekilde çok sayıda kişi tarafından aynı programı kullanabilirsiniz.

Hotkey İndir

Virustotal.com güvenlik raporu: %100 temiz ve güvenli.

10 Parmak Klavye Öğrenme Programı


On Parmak Klavye Programı Türkçe Ücretsiz İndir 10 Parmak Dersleri

Uygulamalı bir şekilde verilen derslerle 10 parmak klavye kullanmayı öğrenebilirsiniz. Mesela ilk aşamada size ekranda gösterilen harfleri doğru parmağınız ile basmanız istenecek. Daha sonraki aşamada harf yerine heceler verilecek ve sizden kısa süre içinde doğru parmaklarla bu heceyi yazmanız istenecek. Zamanla kelime, cümle ve paragraf yazma seviyesine çıkacaksınız.

Eğer verilen süre içinde ekrandaki harf, hece veya kelimeyi yazmasanız sonraki seviyeye geçemiyorsunuz.

10 parmak programını indir

TypingMe.Com On Parmak Klavye Eğitim Programı (Site)


Kaydolmadan üyeliksiz kullanabileceğiniz, tamamen ücretsiz ve Türkçe olan Typingme.com sitesindeki dersler sayesinde kısa sürece 10 parmağınızı kullanarak yazı yazmayı öğreneceksiniz.

On Parmak Klavye Programı Türkçe Ücretsiz İndir 10 Parmak Dersleri

Bilgisayara program yüklemek istemeyenler için tümüyle programsız olarak yalnızca internet sitesi üzerinden on parmak eğitimi veren Typingme.com sitesi gerçekten alanında rakipsiz diyebilirim.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız:

http://www.typingme.com/10-parmak-klavye-q/10-parmak-q.php

Sense-Lang.Org On Parmak Q Klavye Dersleri Sitesi

On Parmak Klavye Programı Türkçe Ücretsiz İndir 10 Parmak Dersleri

Yine Türkçe dil desteği olan ve tamamen bedava olan Sense-Lang.Org sitesi yardımıyla on parmak yazmayı öğrenebilirsiniz. Sitenin içinde 16 adet on parmak eğitim dersi mevcut. Bunları sırayla tamamlayın. Zaten tüm dersler etkileşimli ve animasyonlu bir biçimde on parmak kullanmayı öğretmeyi amaçlamaktadır.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız:

https://www.sense-lang.org/typing/tutor/keyboardingTR.php


Yayımlandı

kategorisi