Ana Sayfa Programlar DVD Ripleme Programı Ücretsiz DVD’yi Bilgisayara Kopyalama

DVD Ripleme Programı Ücretsiz DVD’yi Bilgisayara Kopyalama

377
0

WonderFox DVD Ripper Speedy tamamen ücretsiz ve tamamen profesyonel bir DVD ripleme yazılımıdır. Oldukça güçlü bir algoritmayla geliştirlen bu araç sayesinde elinizdeki DVD disklerin içindeki tüm dosyaları (film, oyun, müzik vs.) bilgisayara kopyalayabilir yani yedeğini alıp bilgisayara aktarabilirsiniz.

2018 05 21 15 55 04 1

Üstelik çok kolay bir şekilde kullanılıyor, oldukça hızlı bir şekilde formatı dönüştürüyor ve gerçekten sonuçlar yüksek kalitede diyebilirim. Hiçbir kare kaybolmuyor, hiçbir kalite kaybı yaşanmıyor yada en ufak bir hata veya çökme falan olmuyor.

WonderFox DVD Ripper Speedy programıyla herhangi bir DVD’yi yalnızca 5 dakika içinde MPG’ye çevirip bilgisayara yedekleyebilirsiniz. Üstelik tüm format dönüştürme işlemleri sıfır kalite kaybı garantisi veriyor.

Çıktı videosunun parametrelerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ses özellikleri, bit oranı, kare oranı, en-boy oranı, çözünürlük, ses codec, ses kanal sayısı ve örnek oran gibi seçenekleri değiştirebilirsiniz. Dilerseniz bu ayarları kaydedip daha sonraki işlemlerde de kullanabilirsiniz.

Önceki İçerikAdware, Hijacker ve Toolbar Silme Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikTürkçe Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Windows 10/8/7/Vista/XP İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz