EaseUS Data Recovery Wizard İndir En İyi Veri Kurtarma Programlarından Biri

Eğer silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmak için profesyonel bir çözüm arıyorsanız EaseUS Data Recovery Wizard Professional programını kullanabilirsiniz.

Başınıza gelebilecek her türlü veri kaybında bu programla dosyaları geri getirmek mümkün. Formatlanan diskler, bozulan diskler, virüslü diskler ve işletim sisteminin tanımadığı hatta açılmayan disklerden bile veri kurtarabilir.

Bilgisayarın yerel harddisk sürücülerinden, akıllı telefonun belleğinden, dijital fotoğraf makinesi ve kameraların hafıza kartından (SD kart, MicroSD kart vs.), USB flash bellekten ve müzik dinleme cihazlarının diskinden silinen her türlü dosya çeşidini geri getirebilirsiniz. Fotoğraflar, videolar, oyunlar, dökümanlar, e-postalar ve yazılımlar dahil tüm dosyaları kurtarabiliyor.

EaseUS Data Recovery Wizard Professional programının 3 değişik modu bulunmaktadır. Bunlar silinen dosyaları kurtarma, tam dosya kurtarma veya diskin belirli bir bölümünden silinenleri kurtarma modudur. İhtiyacınız olan modu seçtikten sonra bilgisayarda tarama yaptırın. Tarama bitince gösterilen listedeki dosyaların önizlemesine bakarak kurtarmak istediklerinizi seçip geri getirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Demo
Boyut: 15.36 MB
EaseUS Data Recovery Wizard İndir
EaseUS Data Recovery Wizard Alternatif İndirme Linki

Not: Bu programın bazı gelişmiş özellikleri kısıtlanarak hazırlanan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir sürümü mevcut. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Pek çok insanın işini görecektir.

EaseUS Data Recovery Wizard Free İndir (15.3 MB)

EaseUS Data Recovery Wizard Professional Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi