GetDataBack İndir En Gelişmiş Veri Kurtarma Programı Bozuk Hasarlı Açılmayan Disk Kurtarma

GetDataBack Simple

GetDataBack bulabileceğiniz en güçlü ve en kapsamlı dosya kurtarma yazılımıdır. Aklınıza gelebilecek tüm disk, bellek ve hafıza kartlarından silinen dosyaları geri getirebilir. Telefonun belleği, dijital fotoğraf makinelerinin veya kameraların hafıza kartı, her türlü SD kart, MicroSD kart, bilgisayarın yerel sürücüleri (harddisk), flopy disk, USB flash bellek ve diğer tüm veri depolama cihazlarını destekler.

Üstelik format atılan sabit disk, Fdisk yapılarak formatlanan USB flash bellek, virüs saldırısı nedeniyle kaybedilen veriler ve yazılım hatası yüzünden kaybolan dosyalar dahil olmak üzere her türlü durumdaki bütün belleklerden verileri garantili bir şekilde kurtarıp geri yükleyebilir. Örneğin disk bölüm tablolarının kaybolması/bozulması durumunda, boot kaydının kaybolması/bozulması durumunda, root klasörünün kaybolması/bozulması durumunda hatta ve hatta master dosya tablolarının kaybolması yada bozulması durumunda bile veri kurtarma işini başarıyla gerçekleştirebilir.

Olur da Windows işletim sistemi sürücüyü tanımazsa bile GetDataBack dosyalarınızı kurtarabiliyor. Üstelik dosyaları alt klasörleriyle birlikte tümüyle kurtarıyor ve çok uzun dosya isimleri bile korunuyor.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista

Lisans: Demo

Boyut: 2.53 MB

GetDataBack İndir

GetDataBack Alternatif İndirme Linki

GetDataBack Ekran Görüntüleri

GetDataBack Simple

GetDataBack


Yayımlandı

kategorisi