En Güvenli Mesajlaşma Uygulamaları 2017 Android ve iPhone İçin

2016-11-03_19-21-55

1. Signal:

Dünyanın en güvenli anlık ileti (sohbet ve mesajlaşma) programıdır.  Yalnızca mesajların güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda telefon aramalarının da güvenliğini sağlar. Üstelik tamamen ücretsizdir. Tüm veriler şifrelendiği için kesinlikle en üst düzeyde güvenlik sunar.

Signal uygulaması telefon rehberi ile otomatik senkronize olur. Böylece rehberdeki herkesle konuşurken otomatik olarak güvenliğinizi sağlar. Böylece kimse sizi dinleyemez. Dilerseniz bu uygulamayla verileri arşivleyebilir ve organize edebilirsiniz.

Android İçin Signal İndir

iPhone İçin Signal İndir

2. Chat Secure:

Açık kaynak kodlu ve denetlenebilir kütüphaneleri kullanarak tüm mesajları şifreleyip gizler. Böylece tüm mesajlarınız güvende olur. Uygulamaya kaydolurken telefon numaranızı bile istemiyorlar. Google hesabınız ile de uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  • ChatSecure on iOS App Store
  • ChatSecure for Android on Google Play

3. Gliph:

Messenger servisinin geliştirilmiş harika bir versiyonu diyebiliriz. Hem mobil hem de PC programı mevcuttur. Tüm platformlarda yüksek düzeyde güvenlik sunar. Grup mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır.  Bu program ile yeni bir sohbete başlamak çok pratik bir hale getirilmiş. Dilerseniz kendinize bir Nickname seçerek de sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tüm mesajları tek tıkla silebilirsiniz.

iPhone için indir

Android için indir

Masaüstü için

 


Yayımlandı

kategorisi

,