En güzel bilgisayar oyunları indir 2018

Not: Bu liste güncellenerek yeni oyunlar eklendi ve linklerin düzgün çalıştığı kontrol edilerek onaylandı.

Merhaba arkadaşlar, yine oldukça kapsamlı ve uzun bir çalışma gerçekleştirdik. Bu defa Türkiye’de uzun yıllardır en çok oynanan, en çok sevilen ve doğal olarak en çok indirilen bilgisayar oyunlarının en güzel bilgisayar oyunları olduğundan yola çıkarak; top 10 oyunu hem kısa tanıtımı hem ekran görüntüsü hem de indirme linkiyle birlikte paylaşıyoruz…

1- Okey Oyunu

Bilgisayarda okey oynayabileceğiniz harika bir oyundur. Türkiye’de insanların en çok tercih ettiği okey programı budur. Normal okey oyununun tüm özelliklerine sahiptir ve sürükle bırak yaparak ya da taşa tıklayarak taş çekebilir, taşları karabilir, taşın yerini değiştirebilir veya taş atabilirsiniz.

Boyut: 1.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İndir

2- Euro Truck Simulator 2

Tır sürme oyunu diyebiliriz. Ülkemizde simülasyon oyunları arasında en çok sevileni budur. Aracınızdaki yükleri Avrupa’nın çeşitli şehirlerine taşıyorsunuz.

Boyut: 1.41 GB

Lisans: Demo

İndir

3- Minecraft

Kendi dünyanızı inşa edeceğiniz bir zeka oyunu diyebiliriz. Yepyeni dünyaları keşfetmek, gizemli sırları açığa çıkarmak, acayip canavarlarla savaşmak ve kazanacağınız araçlarla kendi dünyanızı kurmak isterseniz, bu çok oyunculu harika oyunu mutlaka oynayabilirsiniz.

Boyut: 1.2 GB

Lisans: Demo

Minecraft İndir

Minecraft Multiplayer Server (9,7 MB)

4- Need For Speed Underground 2

Ülkemizde uzun yıllardır en çok sevilen araba yarışı oyunu NFS Underground 2 oldu. İster tek başınıza yarışlara katılın, ister online olarak çok oyunculu yarışlara katılın, ister kazandığınız paralarla son model lüks araçlar satın alın yada modifiye edin. Her yönüyle muhteşem bir oyun.

Boyut: 345 MB

Lisans: Demo

İndir

5- Mario Forever 3

Doksanlı yıllarda hastası olduğumuz muhteşem oyun Mario Forever’ın yeni nesil ve modern sürümüdür. Oyunun grafikleri ve oynanışı geliştirilerek çok daha iyi ve eğlenceli hale getirilmiştir.

Mario severlerin mutlaka oynamasını tavsiye ediyoruz. Bağımlılık yaratacağı kesin!

Boyut: 18 MB

Lisans: Ücretsiz

İndir

6- Call of Duty 2 Singleplayer

maxresdefault.jpg (1280×720)

FPS türünde olağanüstü bir aksiyon oyunu olduğunu garanti edebilirim. Oyunun konusu ikinci dünya savaşıdır. Gerek gerçeğe çok yakın grafikleri gerekse de gerçekçi oynanışı sayesinde milyonlarca oyuncunun favorisidir. Basit bir asker olarak önce temel eğitimi alıp sonra elinize silahı aldıktan sonra görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Lisans: Demo

Boyut: 655 MB

İndir

7- Mount&Blade Warband

Aksiyon RPG tarzındaki oyunlardan hoşlananlar için idealdir. Tıp, okçuluk veya kılıç ustası mesleklerinden birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve bundan sonra yeteneğiniz seçtiğiniz mesleğe göre gelişiyor. Her level atladığınızda kazanacağınız puanlarla birlikte yetenekleriniz de gelişecek.

Boyut: 586 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Demo

İndir

8- Age of Empires III

age-of-empires-iii-full-indir-2.jpg (1280×960)

Türkiye’de strateji oyunları kültürünün oturmasına en büyük katkı yapan oyundur. Strateji tarzı oyun tutkunları henüz bu oyunu oynamamışsa çok şey kaçırdığını söyleyebiliriz. Oynayan herkesin hastası olduğu çok kaliteli bir yapımdır ve dünyanın en popüler strateji oyunudur.

Boyut: 612 MB

Lisans: Demo

İndir

8- Pro Evolution Soccer 2013

install-pro-evolution-soccer-01.png (1920×1080)

Dünyanın en sevilen futbol oyunlarından biridir. PES olarak bilinen bu oyunun en çok tutulan sürümü 2013 yılında çıkan versiyonu oldu. Bunun sebebi kullanıcıların yorumları ve geri bildirimlerinden faydalanarak insanların seveceği türde bir oyun hazırlamaları oldu diyebiliriz. Her oyuncunun gerçek yeteneklerine uygun özellikler ve hareketler verilmiş. Oyun kontrolleri mükemmel derecede iyi ve süper çalımların yanı sıra görsel açıdan muhteşem goller atabiliyorsunuz.

Boyut: 1 GB

Lisans: Demo

İndir

9- Counter-Strike

install-counter-strike-11.png (640×480)

Klasik birinci şahıs nişancılık oyunlarının ağa babasıdır diyebiliriz. 2000’li yılların başında ülkemize giriş yaptı ve liselilerin her gün oynadığı oyunların başında yer aldı. Hala da tüm dünyada milyonlarca kişi her gün bu oyunu oynuyor. Oyunda ya terörist tarafta yada onlarla savaşan anti-terörist tarafta yer alıyorsunuz ve karşılıklı savaşıyorsunuz.

Oyunun en acımasız yönü ise ölen karakterin yeniden doğumunun olmaması. Yani ölmüşseniz oyun sizin için bitmiştir.

Rehine kaçırma, rehine kurtarma, bomba yerleştirme, bombaları bulma gibi görevleri yerine getirebilirsiniz.

Lisans: Demo

Boyut: 1.2 GB

İndir

10- Grand Theft Auto San Andreas

Gta San andreas Full indir - PC

Küçük yaştaki çocuklardan yaşlılara kadar dünyanın her tarafından herkesin her gün oynadığı şahane bir oyundur. Eski şehrine geri dönen bir suçlunun sokağını mafyadan temizlemesi ve polislerden kaçarak hayatını yeniden kurması gerekiyor. Şehrin içinde özgürsünüz. İster yoldan geçen son model lüks araçları çalın, ister önünüze gelen yoldaki insanları arabayla ezin, ister görevleri tek tek yerine getirerek hikayeyi tamamlayın, ister helikoptere yada uçağa binerek gökyüzüyle tanışın.

Lisans: Ücretli

İndir


Yayımlandı