Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım En Güzel WordPress Eğitim Temaları 2019 Ödev ve Sınav Sitesi Açmak İçin

En Güzel WordPress Eğitim Temaları 2019 Ödev ve Sınav Sitesi Açmak İçin

71
0

Eskiden bir internet sitesi kurup ekstra gelir elde etmek çok kolaydı. Bu iş gittikçe zorlaşmaya başladı ve nihayet Google’ın gazetelere öncelik vermesiyle birlikte artık küçük web siteleri kapanma noktasına geldi.

Örneğin sağlıkla ilgili bir arama yaptığınız zaman karşınıza Hurriyet, Milliyet, Sabah ve Sozcü gibi büyük gazetelerin sonuçları ilk sırada çıkıyor. Hatta ilk sayfanın neredeyse tamamını kapatıyorlar. Aynı şekilde otomobille ilgili, sorgulamalarla ilgili, memurlarla ilgili, kamuyla, devletle, modayla ve teknolojiyle ilgili ne aratırsanız aratın, Google büyük gazeteleri hep en başta veriyor. Eskiden bu durum böyle değildi ama son yıllarda iyice cılkı çıktı diyebilirim.

Çünkü gazeteler Google’ın kendilerine öncelik tanıdığını anladığı anda büyük bir çakallık yaparak neredeyse her konuda haberler paylaşıp bütün aramaları kendilerine çekmeye çalıştılar. Yani amaçları gazetecilik yapmak değil, insanları bir yolunu bulup kandırarak kendilerine çekmek ve para kazanmak olmuş durumda.

Fakat gazetelerin hala girmediği iki kategori var. Bunlar eğitim ve programlar (uygulamalar). Dolayısıyla eğitim alanında bir web sitesi açıp hala iyi paralar kazanabilirsiniz.

WordPress Eğitim Temaları

Örnek olarak sizlere e-odev, Eğitim Hane ve Soru Bak gibi siteleri verebilirim. Bu sitelerin Alexa sıraları gerçekten çok iyi durumda ve buna göre ziyaretçi sayıları yüz binlerle ifade edilmektedir. Mesela Egitimhane.com sitesi Türkiye’nin en önemli 165.sitesi konumunda. Çünkü henüz Hürriyet ve Milliyet gibi gazeteler eğitim konularına girmemiş.

Eğitim sitesi açmak için iyi bir eğitim temasına ihtiyacınız olacak. Bu yazımda 2019 yılı itibariyle en iyi eğitim (sınav ve ödev) temalarını sizlerle paylaşıyorum.

wordpress eğitim temaları 2019

  1. NETTEMA Sınav Teması
  2. Eğitim Teması V2
  3. ThemeForest sitesinin en güzel eğitim temaları
  4. QAEngine – (WordPress Soru Cevap Teması)
  5. Nettema Eğitim Teması V1
  6. EnginTema Eğitim Teması
  7. TemaWordpress Eğitim Temaları
  8. WpDenizi Eğitim Teması
  9. En iyi 10 eğitim (e-öğrenim) teması
  10. ForumEngine – (WordPress Forum Teması)

Yukarıdaki listeye eklemek istediğiniz başka eğitim temaları varsa lütfen aşağıdaki yorum kutusundan bana ulaşın. Derhal bu listeye ekleyeceğim. Umarım ödev ve sınav sitesi açmak isteyenler için faydalı bir yazı olmuştur. Eğer bu yazıyı beğendiyseniz lütfen sosyal medya hesabınızda paylaşın. Herkes sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Esen kalın.

Önceki İçerikWordPress Yazı İçinde Kod Göstermek İçin En İyi Eklenti 2019
Sonraki İçerikiPhone Fotoğrafları GIF Yapma Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz