Ana Sayfa Mobil En İyi 10 Telefon Soğutma Programı Android iPhone 2019-2020

En İyi 10 Telefon Soğutma Programı Android iPhone 2019-2020

1832
0

Telefonunuzun sürekli olarak aşırı ısınmasından bıkıp usandınız mı? Bu büyük sorunu artık kökünden çözmeye ne dersiniz? Telefon soğutucu uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere iPhone ve Android için en iyi telefon soğutma programlarını sunuyoruz.

1. Cooling Master- Phone cooler Android

2019 07 08 14 25 19 1

Ünlü PICOO Design firması tarafından geliştirilen Cooling Master programı telefonun işlemci kullanımını azaltarak cihazı soğutur.

Bu uygulama RAM belleği temizler ve pil ömrünü uzatır. Profesyonel bir sıcaklık kontrol etme ve izleme uygulaması olan Cooling Master programı telefonun kaynaklarını en çok harcayan uygulamaları tespit eder ve kapatır. Böylece işlemci kullanımı ve dolayısıyla telefonun sıcaklığı oldukça düşer.

Bu program gerçek zamanlı olarak telefonun ısısını izler ve ısı değişim dalgalarını gösterir.

Ayrıca dinamik olarak aşırı ısınmayı tespit etme özelliği bulunmaktadır ve işlemci kullanımını analiz ederek işlemciyi en fazla kullanan uygulamaları bulur. Dilerseniz bu uygulamaları tek dokunuşla kapatma imkanı sunar.


2. Cooling fan iPhone

2019 07 08 14 32 06 3

Cooling fan piyasadaki en iyi iPhone soğutuculardan biridir. Bu program sizlere 7 farklı yüksek kaliteli arka plan seçeneği sunar. Ayrıca 7 farklı kanat tasarımından birini seçebilirsiniz. Tabii bunlar hep güzel görüntü için.

Bunun yanı sıra bu programın farklı hız seviyeleri ve gerçekçi ses efektleri bulunuyor. Arkadaşlarınızı şaşırtmak için eğlence amaçlı bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Arka planı değiştirmek için arka plana iki defa üst üste dokunun. Kanat modelini değiştirmek için kanadın üzerine iki defa üst üste dokunun.


3. Cooler master connect iPhone

2019 07 08 14 37 35 5

Ücretsiz bir işlemci sıcaklığı ölçme uygulamasıdır ve işlemci kullanımını düşürmek amacıyla işlemciyi ısıtan uygulamaların operasyonlarını kontrol eder. Böylece telefon aşırı ısındığında acilen soğutur.


4. CPU Cooler- Cooler master, Phone Booster, cleaner Android

2019 07 08 15 11 15 7

CPU Cooler uygulamasının ismi sizi yanıltmasın. Sadece bir telefon soğutucu değil, aynı zamanda bir telefon temizleyici ve RAM bellek temizleyici görevi görüyor.

Bu program hem telefonu soğutur hem de işlemci kullanımını azaltır. Aslında asıl özelliği işlemci kullanım oranını düşürmektir ve mükemmel bir işlemci soğutucusu diyebiliriz.

CPU Cooler gerçek zamanlı olarak işlemci sıcaklığını ölçüp izliyor ve pil ömrünü uzatıyor. Ayrıca telefonu temizleyerek sistemi güçlendiriyor.


Yine konu çok uzadı arkadaşlar, listeye aldığım diğer alternatif telefon soğutucuları kısaca maddeler halinde veriyorum.

Android İçin En Kaliteli Alternatif Telefon Soğutma Uygulamaları


  1. Phone cooler CPU Cooler Master (Speed Booster) Android
  2. Phone cooler, Battery saver Android
  3. Cooler Master- Clean Booster Android
  4. Cooling Master: Phone cooler (Fast CPU Cooler) Android
  5. Phone Cooler Master, Super Cleaner, Ram Booster by Team Lockapp Android
Önceki İçerikEn İyi Galeri Uygulamaları Android iPhone 2019-2020
Sonraki İçerikEn İyi ve Güvenli 15 ROM İndirme Sitesi 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz