En İyi 10 Twitter Video İndirme Programı Android iPhone 2019-2020

Twitter dünyanın 11. büyük sitesi ve en büyük 3. sosyal medya platformudur.

Her gün Twitter’da milyonlarca mesaj ve medya görseli paylaşılmaktadır. İnsanlar anlık durumlarını ve duygularını anlatmak için 280 karakteri geçmeyecek şekilde kısa yazılar, fotoğraflar ve videolar paylaşıyor.

Bazen hoşumuza giden, ilgi alanımıza giren veya bir şekilde ihtiyacımız olan bir video olabilir. Bazen de internetin olmadığı yerlerde bu videoları izlemek için videoyu indirmek gerekiyor. Twitter sitesi bu videoyu bilgisayara indirmeye normalde izin vermiyor. Bunun için ekstra bir programa ihtiyacınız olacak.

İşte iOS ve Android İçin En İyi Twitter Video İndirme Uygulamaları


1. GIF| Tweet| video downloader Android

2019’un Twitter için en kaliteli video indiricisi Gif Tweet Downloader programıdır.

Adından da anlaşılacağı üzre Twitter’daki GIF biçimindeki videoları indirmektedir. Ayrıca oldukça kolay ve yüksek hızda indiriyor. Üstelik giriş yapmaya bile gerek yok.

Twitter’daki videoyu izlediğiniz sayfaya gelin ve Paylaş butonuna basın. Açılan seçeneklerden Gif Tweet Downloader seçeneğine dokunun ve açılacak olan çözünürlük seçeneklerinden dilediğinizi seçerek indirin. Yukarıdaki ekran görüntüsü resminde bu adımlar gösterilmiştir.


2. Download Twitter videos- Twitter video downloader Android

Bu program sayesinde sadece Twitter’daki GIF videoları değil, diğer formattaki videoları da indirebilirsiniz. Ayrıca programın içindeki video oynatıcısı sayesinde indirdiğiniz videoyu açıp izleyebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Videoları indirdikten sonra dilediğiniz kadar izleyin. Sonuçta artık internet kotanızdan gitmeyecek.

Programın kullanımı çok kolay ve bir önceki tanıttığımız programla çok benzer.

Yine aynı şekilde videonun olduğu sayfadaki Paylaş simgesine basın ve açılan ekrandaki seçeneklerden Download Twitter Videos seçeneğini seçin. Yukarıdaki resimde gösterilmiştir.

Bu programın en güzel yanı ise videoları dilediğiniz başka bir klasöre kaydetmesidir. Böylece istediğiniz başka bir dosya yöneticisi veya video oynatıcısıyla bu videoyu açabilirsiniz.

Ayrıca bir diğer güzel tarafı da çoklu indirmeye izin vermesi. Bu sayede aynı anda pek çok videoyu birden indirebilirsiniz.


3. Video Downloader Pro iPhone

This app is one of the best twitter downloading app iPhone 2019and with this app, you are allowed to download pictures and videos from twitter, Instagram, Tumblr, vine and facebook. This is perfect tool for downloading public photos and videos from twitter, instagram, Tumblr, vine and facebook.

iOS için kullanabileceğiniz bu programla Twitter’daki fotoğrafları ve videoları telefona indirebilirsiniz.

Ayrıca Instagram, Vine, Tumblr ve Facebook gibi sitelerdeki fotoğraf ve videoları da indirebiliyor. FLV, MP4, WebM, 3GP ve diğer formatları destekler. Bu açıdan bakınca gerçekten mükemmel bir program diyebiliriz.

Kullanması da gerçekten çok basit. Önce Twitter, Instagram veya Facebook’taki video sayfasının URL linkini kopyalayın, sonra bu uygulamayı çalıştırın ve en üst sol köşedeki New Task yazan butona dokunun. Açılan pencerenin üst kısmındaki Video URL başlıklı kutusuna az önce kopyaladığınız video url linkini yapıştırın ve Download butonuna basarak indirin. Yukarıdaki resimde gösterilmiştir.


4. MyMedia- File Manager iPhone

iOS (iPhone ve iPad) için kullanabileceğiniz bir başka Twitter video indirme programı da MyMedia isimli dosya yöneticisidir. İndirdikten sonra direk olarak sosyal medya sitelerinde paylaşma imkanı da veriyor.

Sadece birkaç adımda Twitter’dan istediğiniz her türlü videoyu kolayca ve hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı oluyor.


5. Twoffline (Programsız)

Eğer Twitter’dan video indirmek için uygulama yüklemek istemiyorsanız, bu işi programsız olarak çevrimiçi web sitelerden faydalanarak da yapabilirsiniz.

Twoffline sitesini üstteki başlığa tıklayarak ziyaret edin. Açılan sayfa tıpkı yukarıdaki resimde görüldüğü gibi olacak.

Ardından Twitter’daki video linkini kopyalayıp bu sayfadaki kutuya yapıştırın ve Get video butonuna basın. Hepsi bu kadar basit.


Arkadaşlar bu şekilde 10 programın hepsini tanıtmaya kalkarsam sayfa gereksiz yere çok uzayacak ve kimse okumak istemeyecek. Bu nedenle top 10 listemizde geriye kalan 5 programı kısaca maddeler halinde veriyorum. Tek tek deneyerek kendi ihtiyacınıza en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Sonuçta hepsi ücretsiz.

Twitter’dan videoları indirmek için alternatif 5 program

  1. +Download 4 Instagram Twitter Android
  2. Video| GIF Downloader for Twitter Android
  3. Twitter video downloader 2019 Android
  4. Video downloader for Twitter Android
  5. Video Downloader for Twitter by Wartechwick Android
  6. Video downloader for Twitter by Stabam Apps Android

Not: Son olarak listeye güzel bir seçenek daha ekledim ve Twitter videolarını indirmek için sunduğum öneriler 10’dan 11’e çıktı.


Yayımlandı

kategorisi