En İyi 5 Dövme Yapma Uygulaması Android iPhone İçin

Android’li veya iOS telefonlarda yada tabletlerde hayalinizdeki dövme tasarımlarını kolayca yapmak için ve binlerce ücretsiz dövme modelini ve yapılışını görerek kendinizi geliştirmek için bulabileceğiniz en kaliteli 5 uygulamayı paylaşıyoruz.

INKHUNTER

INKHUNTERINKHUNTER mevcutlar arasında en iyi dövme tasarlama programlarımdan biridir.

Büyük bir dövme koleksiyonu sunar. Kullanması çok kolay olan bu programı aynı zamanda bir kaligrafi uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Fotoğrafınızı kolayca düzenleyebilir ve fotoğrafın üzerine mükemmel bir dövme ekleyebilirsiniz.

İndir: PlayStore

İndir: iTunes


 

Tattoo Stencil

Tattoo StencilTattoo Stencil diğer bir popüler dövme yapma uygulamasıdır. Pony Lawson tarafından geliştirildi ve ücretli olarak kullanılıyor. Dövme sanatçıları için özel olarak üretilmiştir. Daha çok gezmeyi sevenlerin telefon veya tabletlerinde rahatlıkla dövme yapmaları için geliştirildi.

 

İndir: PlayStore  

İndir: iTunes


 

Connect’Ink

Connect’Ink

Sıfırdan yeni bir dövme dizayn etme işin en başından sonuna kadar yardımcı olarak kolayca yapmanızı sağlıyor. Dövme sanatçılarına ulaşmayı ve dövme alışverişi yapmayı kolaylaştıran ücretsiz ve kullanması kolay bir uygulamadır.

Konum bazlı bir uygulama olduğu için Türkiye’de kullanmak isteyenler sahte konum uygulamalarından faydalanarak bu programı kullanabilir.

İndir: PlayStore

İndir: iTunes

Fab Tattoo Design Studio

Fab Tattoo Design StudioFab tattoo design studio programı Games2win firması tarafından iOS işletim sistemi için geliştirilmiş olan en iyi dövme yapma oyunudur.

Bu oyunda bir dövmeci salonunu yönetiyorsunuz. Serbest renklendirme modunda mükemmel bir dövme koleksiyonu bulunmaktadır. Böylece kendi eğlenceli dövmelerinizi oluşturabilirsiniz.

İndir: iTunes

HoloTats

HoloTatsHoloTats artırılmış gerçeklik türü dövme tasarımları için geliştirilmiştir. Hem ücretsiz hem de kullanımı kolay bir programdır.

Son teknolojiyle üretildiği için geçici dövmelerin nasıl yapıldığını harika bir şekilde görmenizi sağlar. Üstelik bunları aile ve arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz. Dövme endüstrisinin uzmanları size kılavuzluk ediyor.

İndir: PlayStore

İndir: iTunes


Yayımlandı

kategorisi