En İyi Anime İndirme Siteleri 2018-2019

Çizgi film ve animasyon izlemek anlamına gelse bile içinizdeki çocuğun ölmesine asla izin vermeyin. Pek çok insan gerçek dünyadan sıkılıp fantastik dünyalara kaçış yaparak rahatlamak ister. Ama eğer stresiniz yoksa, yine de sırf eğlenmek için animasyon izlemek isteyebilirsiniz. Eğer gündelik sıradan çizgi filmler sizi sarmıyorsa, bir de anime izlemeyi deneyin. Eğer zaten bir anime bağımlısıysanız, o zaman bu yazıyı okumaya devam edin.

El ile çizilen veya makineyle üretilen anime aslında Japon kültürüne aittir.  Çizgi filmlerin aksine, animeler hem küçükler hem de büyükler içindir. Çünkü anime filmlerdeki canlı karakterler, parlak renkler, hayali temalar, arka plan müzikleri ve olağan üstü güzellikteki hikaye senaryoları gerçekten her yaştan insanı bağımlı yapabilecek bir güce sahip.

Ülkemizde henüz anime veren bir tv kanalı yok. Ama bu sayfada paylaşacağım en iyi 12 anime çizgi film indirme sitesiyle sizler de yüksek hızda, tamamen ücretsiz ve kolayca dilediğiniz anime yapımları bilgisayara indirip kaydedebilirsiniz.
 1. Internet Archive
 2. Kissanime.ru
 3. 9anime.is
 4. Chia-Anime.TV
 5. Masterani.me
 6. Animetosho
 7. Animecruzers.io
 8. Animeworldbd
 9. Project-Gxs.Com
 10. Anidb.net
 11. Animeout
 12. TokyoInsider

Yayımlandı

kategorisi