En İyi Dosya İndirme Programları 2017

2016-08-04_19-49-48

1. Internet Download Manager (Türkçe ve Ücretli):

Dünyada en çok tercih edilen indirme yöneticisi olan IDM gerek indirme hızı, gerek kullanım kolaylığı ve gerekse de modern özellikleriyle en iyi dosya indirici olduğunu kanıtlamış durumda.

Popüler web tarayıcılarına entegre olarak uyum içinde çalışan IDM programı herhangi bir web sayfasındaki linke tıklandığı zaman başlayan indirme işlemini otomatik olarak yakalar ve kendi üzerinden indirmeyi gerçekleştirir.

idm Download Manager 2016

Internet Download Manager İndir

2. Download Accelerator Plus (Türkçe ve Ücretsiz):

En eski indirme yöneticilerinden biridir. Kısa adı DAP olan bu köklü program tipik bir indirme yöneticisinde sunulan tüm özelliklere sahiptir. Kullanması gayet kolaydır ve hemen alışıyorsunuz. DAP programı indireceğiniz dosyanın farklı kaynaklarını araştırır ve size en yakın olan lokasyondan indirilmesini sağlayarak indirme hızını yükseltir.

dap Download Manager 2016

Download Accelerator Plus İndir

3. Free Download Manager (Türkçe ve Ücretsiz):

Free Download Manager 2016 programı IDM’nin en iyi alternatifidir. Kısa adı FDM olan bu program internette bulabileceğiniz en iyi ücretsiz dosya indirme yöneticisidir.

İndirilen dosyaları otomatik olarak farklı klasörlerde kategorilere ayırarak arşivleyen FDM programı sayesinde tüm dosyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

FDM bilgisayarı kasmaz, yavaşlatmaz, arka planda sessizce çalışır ve hataya neden olmaz.

fdm Download Manager 2016

Free Download Manager İndir


Yayımlandı

kategorisi