En İyi Fotoğraf Diş Beyazlatma Uygulamaları Android iPhone

Güzel dişler olmadan güzel bir gülüş yakalamak çok zor. Sosyal medyada güzelliğini sergilemek isteyen kişiler bazen diş engeline takılıyor. Bu yazımızda tek dokunuşla sizi mükemmel beyaz dişlere kavuşturacak en kaliteli diş beyazlatma programlarını paylaşıyoruz. Böylece harika bir poz vermek için önünüzdeki en büyük engeli kaldırıyoruz.

Ayrıca eğer diş hekimine giderek dişlerini beyazlatmayı planlayan kişiler varsa, bu uygulama sayesinde dişlerini beyazlattığı zaman nasıl görüneceğini öğrenebilir ve kararını ona göre verebilir.

İşte resimdeki dişleri beyazlatmak için en kaliteli Android ve iPhone programları


1. AirBrush Android / iPhone

AirBrush aslında en iyi makyaj ve estetik yapma programlarından biridir. Cilt sorunlarını giderme, akneleri ve sivilceleri yok etme, dudakları dolgun hale getirme, pürüzsüz parlak bir cilt, gözleri aydınlatma ve büyütme, cildi beyazlatma ve daha pek çok özellik sunar.

Bu özelliklerin hepsini fotoğrafınıza birkaç dokunuşla kolayca uygulayabilirsiniz.

Bu özelliklerden biri de diş beyazlatmak.

Üstteki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi WHITEN seçeneğini seçtikten sonra sağdaki yeşil tik işaretine dokunmanız yeterli olacaktır.


2. WHITEsmile Tooth Whitening iPhone

En iyi ve kullanması en kolay diş beyazlatma uygulamalarından biridir.

iPhone’da fotoğrafı yükledikten sonra diş bölgesini seçip alt taraftaki kaydırma çubuğunu sağa doğru çekerek dilediğiniz yoğunlukta diş beyazlatma yapabilirsiniz. Üstteki resimde zaten bu adımlar gösterilmiştir. Bu program ücretsizdir.


3. Teeth Whitener 2 iPhone

Fotoğraflardaki dişleri beyazlatın!

Beyaz dişlerle ne kadar güzel olurdunuz değil mi? Artık bu uygulama sayesinde dişleri kolayca beyazlatmak mümkün. Sadece dişleri seçin ve ardından beyazlatma efektinin şiddetini ayarlayın.

Dişleri beyazlattıktan sonra görünüşünüzün ne kadar değiştiğine inanamayacaksınız.


Yayımlandı

kategorisi