En İyi Kartpostal Yapma, Hazırlama, Tasarım Programı Ücretsiz Online Uygulama

LucidPress tamamen bedava ve programsız bir şekilde online web site üzerinden hizmet veren bir kartpostal oluşturma ve çıktısını alma yada bilgisayara kaydetme servisidir.

Bu sitenin içerisinde çok sayıda kartpostal modeli yani hazır şablonlar bulunuyor. Bunlardan hoşunuza gideni açıp değiştirerek kısa ve kolay bir şekilde harika kartpostallar hazırlayabilirsiniz.

Toplamda 30 dan fazla kartpostal tasarımı yer almaktadır. Ayrıca bu şablonlardan bazıları kartpostal kapak görsellerine de sahiptir.

Bu modelleri kullanarak ve modellerin üzerine yazılar, şekiller ve resimler ekleyerek hayalinizdeki gibi profesyonel ve mükemmel görünen kartpostallar yapabilirsiniz.

Kartpostalı bitirdikten sonra PDF, JPEG veya PNG dosyası olarak 72 DPI çözünürlükte bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle buraya tıklayarak siteyi ziyaret edin. Karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacak.

Siteye üye olarak giriş yapmak için ister 1 numaralı ok ile gösterilen alana e-posta adresinizi girip Sign up free butonuna tıklayın, ister 2 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak mevcut Google hesabınızla doğudan giriş yapın. Her ikisi de tamamen ücretsizdir. Ardından aşağıdaki sayfa açılacak.

Burada Personal veya Education gibi bir seçeneğe tıklayarak devam edin. Karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacak.

Burada 1 numaralı ok ile gsöterilen Postcards seçeneğine tıklayın. Böylece kartpostal kategorisinde yer alan 30 küsür hazır şablonu liste halinde göreceksiniz. Bunlardan beğendiğiniz birine tıklayarak açıp düzenlemeye başlayabilirsiniz. Ben 2 numaralı ok ile gösterilen seçeneğe tıkladım. Böylece aşağıdaki gibi bir sayfa açıldı.

Bu sayfada sunulan çok sayıda araç ve seçeneği kullanarak kartpostalı dilediğiniz gibi değiştirebilir ve üzerine yazılar, şekiller, semboller ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Ardından bilgisayara kaydedip çıktısını alabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi