En İyi Windows Yazı Tipi (Font) Değiştirme Programı 2019-2020

Advanced System Font Changer isminden de anlaşılacağı üzre, Windows için gelişmiş bir sistem font değiştirme yazılımıdır. Bilgisayardaki yazı tipi hakkında diğer tüm rakiplerinden daha fazla seçenek sunuyor ve daha çok özelleştirme imkanı veriyor.

Advanced System Font Changer İndir

Sadece font boyutunu değiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda font stili, font rengi, font karakterler arası boşluk ve diğer parametreleri değiştirme şansı veriyor. Böylece örneğin menülerdeki yazılar, sistem mesaj kutusundaki yazılar, dosya ve klasör simgeleri, palet başlıkları, başlık kutusu ve ipuçlarındaki yazılar bile seçtiğiniz fonta göre değişiyor. Hatta masaüstündeki simgeler arasındaki boşluğu bile değiştirebilirsiniz. Bu şekilde Windows’u kendi hoşunuza gittiği gibi özelleştirebilirsiniz.

Not: Dilerseniz programı çalıştırınca hiçbir font değişikliği yapmadan, varsayılan ayarların yedeğini alarak harddiske kaydedin. Pencerenin sağ tarafındaki Export butonuna tıklayarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Böylece ileride eski ayarlara geri dönmek istediğiniz zaman, bu yedekten geri yükleme yapmanız yeterli olacaktır. O zaman da Import butonuna tıklayarak ve yedek dosyasını seçerek geri yükleme yapabilirsiniz.

Advanced System Font Changer İndir

  • Boyut: 265kb
  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  • İşletim sistemi: Windows 10, 8, 7
  • Üretici: WinTools.Info

Yayımlandı

kategorisi