Copy link from the browser

En İyi YouTube Video İndirme Programı 2019-2020 Windows İçin

4K Video Downloader piyasadaki en kaliteli YouTube video indiricidir ve en yüksek çözünürlüklü (1080p yada 4K) videoları bile bilgisayara kaydetme imkanı sunar.

Bugüne kadar pek çok video indirici kullandım. Fakat genellikle ihtiyaç duyduğum birkaç videoyu indirdikten sonra programı kaldırıyordum. Çünkü beni cezbeden bir tarafları yoktu.

4K Video Downloader programı ise işini kusursuz yapan ve çok sayıda seçenek sunan mükemmel bir araçtır.

Her ne kadar YouTube özelinde başlık atsak da, aslında video izleme sitelerinin hepsinden videoları indirme imkanı veriyor.

4K Video Downloader İndir

İnternetten sürekli video indirenlerden biriyseniz, çapulcu yazılımlarla başınızı ağrıtmaya gerek yok, herkes için en iyisi kesinlikle 4K Video Downloader.

Artıları Eksileri
  • Desteklenen sistemler: Windows, Mac & Linux.
  • Mükemmel çalışıyor.
  • Harika özelliklere sahip.
  • Tüm video sitelerindeki videoları indirebilir.
  • Kullanması kolay.
  • Arayüzü basit.
  • Yok.

4K Video Downloader Nasıl Kullanılır? YouTube’den Videolar Nasıl İndirilir?

Öncelikle yukarıdaki butona tıklayarak programı indirip kurun. Ücretli sürümünü satın almanıza gerek yok. Pek fazla bir artısı yok zaten. Ücretsiz sürümü site yeter.

Kurulum bitince çalıştırın. Ardından öncelikle YouTube videosunun olduğu sayfaya gidin ve sayfanın URL adresini kopyalayın. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Copy link from the browser

Ardından program penceresinde sol üst köşedeki Paste Link butonuna tıklayın.

Paste Youtube link in to 4k Video Downloader

Size aşağıdaki seçenekler sunulacak.

Select quality and press Download

Burada hangi formatta kaydedeceğinizi, videonun kalitesini, altyazıyla birlikte indirmek isteyip istemediğinizi (ve altyazı dilinin Türkçeye çevirmek isteyip istemediğinizi) seçiyorsunuz.

Ardından Download butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın. Zaten çok yüksek hızda indirdiği için fazla sürmeden işlem tamamlanacaktır.

4K Video Downloader İndir


Yayımlandı

kategorisi