Facebook Arkadaşların Bekliyor Özelliği Nedir Ne İşe Yarar?

Tüm sosyal medya platformları kullanıcılardan aldıkları geri beslemeyle ve onlardan gelen şikayet yada taleplere göre sürekli yeni güncellemeler yaparak hatalarını düzeltiyor, yanlışlardan dönüyor ve yeni özellikler ekleyerek hem kitlesini genişletiyor, hem de kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Facebook da bu güncellemeleri en çok yapan platformlardan biridir. Zaten bu yazımızda Facebook’ta son dönemdeki değişikliklerden biri olan “arkadaşların bekliyor” özelliğinin ne anlama geldiğinden söz edeceğiz.

Bu bildirimin asıl amacı rehberdeki kişileri daha kolay bir biçimde bulmanızı sağlamaktır. Böylece yeni tanışıp numarasını alarak telefondaki rehbere kaydettiğimiz kişilerin Facebook hesaplarını kolayca bulabiliyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken Arkadaşların Bekliyor isimli özelliği AÇIK hale getirmek.

Üstelik özelliği açtıktan sonra rehberdeki kayıtlı kişilerin Facebook hesapları yalnızca size önerilmeyecek, aynı zamanda rehberinizde bulunan o kişilere de önerilecek.

Böylece insanlar birbirini çok daha kolay, hızlı ve rahat bir şekilde bulabilir.

Evet arkadaşlar bu sayfada sizlere Facebook’a gelen yeni bir özelliğin ne olduğundan ve ne işe yaradığından söz ettik. Ortada anlaşılmayacak bir şey yok ama yine de tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kutusundan yazarak bize ulaşabilir ve her konuda yardım isteyebilirsiniz. Ücretsiz olarak bu konularda teknik destek veriyoruz.


Yayımlandı

kategorisi